+380673870816 +380673870816

Рівненські легкоатлети продовжують здобувати медалі

Збірна рівненських легкоатлетистів виборола бронзу в командному заліку на чемпіонаті України. Спортивний захід відбувся в Білій Церкві на Київщині серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Загалом участь у чемпіонаті взяли близько півтисячі спортсменів. Так, переможцями серед молоді стали майстри спорту міжнародного класу Наталія Прищепа та Дмитро Сірук. Бронзу здобули Андрій Колодистий та Олексій Годунко.

[[textbanner]]

У змаганнях з естафетного бігу 4х1000м команда в складі Яни Боровець, Андрія Колодистого, Вікторії Федчик та Владислава Харечка посіла 3 місце. Водночас Дмитро Сірук та Вікторія Федчик, яких тренує Михайло Романчук, включені до складу збірної команди України. Вже в грудні цього року вони візьмуть участь у чемпіонаті Європи, що відбудеться в Італії.