+380673870816 +380673870816

Які рішення підтримали депутати під час засідання постійної комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури у Рівному (ВІДЕО)

Під тотальним контролем і до останньої копійки. Так, відтепер департамент з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації буде звітувати про всі кошти, які були виділені із обласного бюджету. Ремонт, будівництво з нуля, на якій стадії роботи, чому підрядники не вкладаються у терміни – про все це відверто із відповідними документами. Зокрема, поговорили і про Рівненський аеропорт.

Ярослав Мазярчук, директор департаменту з питань будівництва та архітектури ОДА:

- Було зроблено зону вильоту, зроблена зона прильоту. Протікав дах. Повністю по всьому периметру, не частково, повністю перекрито дах, щоб не текло.

Однак, це ще не все. Рівненський аеропорт потребує ще майже п’яти мільйонів гривень на розширення та асфальтування злітної полоси, а також її освітлення. Ці роботи, запевняє Ярослав Мазярчук, будуть виконані до кінця року. Ще одна приємна звістка – перевиконання обласного бюджету. Втім, на жаль, ці кошти у сумі 9 мільйонів гривень не можна спрямувати на додаткові видатки. Тому потрібну суму, а це майже три мільйони гривень, отримали шляхом економії. 

Лідія Біляк, директор департаменту фінансів ОДА:

- Для виплати одноразової грошової винагороди спортсменам-інвалідам за результатами виступів на 15 паралімпійських іграх 2016 року і також за результатами виступів на офіційних міжнародних змаганнях з олімпійських та не олімпійських видів спорту майже 500 тисяч гривень. Для придбання житла спортсменам переможцям, зокрема 2-хкімнатної квартири Назаренку Олександру, срібному призеру 15 паралімпійських ігор 800 тисяч гривень та однокімнатної квартири Земляк Ользі – учасниці 31 олімпійських ігор 600 тисяч гривень.

Ще півмільйона було виділено закладам охорони на придбання препаратів та реактивів, 200 тисяч для купівлі спеціального автомобіля для працівників, які їздять до людей для встановлення їхньої інвалідності. Окремо, депутати підтримали ініціативу щодо матеріальної підтримки сімей, члени яких наразі знаходяться у полоні. 

Діана Гордійчук, депутат Рівненської обласної ради:

- У нас є сім таких сімей в області і рекомендувати нашій соцполітиці давати максимальну суму по цій програмі 50 тисяч гривень.

Ні – російським банкам. Так, відповідне звернення до керівництва країни щодо виведення коштів з рахунків у банках з російським капіталом підготували депутати Рівненської обласної ради. 

Олександр Савчук, депутат Рівненської обласної ради:

- От ми з Вами завжди дивувалися, чому після Революції Гідності долар став з восьми до 26 як сьогодні. На сьогоднішній день ті юридичні особи, які є у російських банках беруть кредити у валюті, вони досить сильно впливають на курс долара, бо вони скуповують по вигідному курсу для них і цим розхитують економічну стабільність в Україні. Всі ці банки є збитковими, вони – мінус мільярди і мільярди. Тоді стоїть питання: чому вони тут працюють, якщо вони збиткові?

Окрім того, не обійшлося і без розмов про наш дорогоцінний бурштин. Зокрема, депутат облради Микола Кучерук наполягає на тому, аби на чергове засідання сесії Рівненської облради завітали столичні посадовці і допомогли розв’язати нарешті це спірне питання. Відповідні запрошення знову будуть надіслані у Київ. 

Схожі статті