+380673870816 +380673870816

У МЕГУ студенти отримали студентські квитки та залікові книжки польської Вищої школи (ВІДЕО)

Сьогодні Сергій  отримує студентський квиток польського зразка Вищої школи єврорегіональної  економіки імені Альчіде де Гаспері. Чоловік здобуває вже третю вищу освіту, цього разу обрав спеціальність «Право ЄС», адже навчання в МЕГУ відкриває горизонти для освоєння європейського  досвіду життя  і працевлаштування  за кордоном. 

Сергій Петрушин, студент європейської освіти МЕГУ:

- Майбутнє буде саме за європейською освітою. На мою думку, саме туди потрібно поступати, не боятися вчити мови. Їх можна вивчити, здати іспити, отримати диплом  і в перспективі працювати за кордоном.

Сергій досліджував - у Франції  для вивчення права як мінімум дається 18 місяців, в Америці на адвоката вчаться – 7 років. Найкращим варіантом для нього стала саме європейська практика  освіти в МЕГУ. Адже цей університет має тісні зв’язки із польськими вузами.  Загалом в МЕГУ, за спільними польсько –українськими програмами навчається 250 студентів різних спеціальностей, вивчаючи фінанси і банківську справу, педагогіку, готельний туристичний бізнес, інформатику. Такою співпрацею задоволені і в Польщі, адже українські студенти дуже здібні і зацікавлені новою країною.

Тадеуш Граца, ректор Вищої школи єврорегіональної  економіки імені Альчіде де Гаспері:

- Українські студенти відрізняються тим, що в них є зацікавлення та активність. Але зацікавлення стосується не лише якоїсь наукової діяльності чи навчання , а стосується польської культури, архітектури, традицій. І звісно наш заклад надає в цьому переваги. Саме під час виїзних сесій  студенти завжди мають один день, який повністю присвячений екскурсії по Варшаві.

Система навчання передбачає участь  студентів МЕГУ у заліково –екзименаційній сесії в Польщі і вже після успішного завершення 3 –річного навчання ці молоді люди отримають дипломи бакалавра саме європейського зразку. Колеги з Польщі ж сподіваються, що співпраця на освітній ниві лише зміцнить взаємостосунки двох країн.

Тадеуш Граца, ректор Вищої школи єврорегіональної  економіки імені Альчіде де Гаспері:

- Наші контакти зростають і розвиваються, бо українці  і поляки  – це братні і слов’янські народи. Маємо надію, що наші взаємозв’язки будуть ще міцнішими.

Схожі статті