Фінансову підтримку отримає обдарована молодь Рівненщини

Фінансову підтримку отримає обдарована  молодь Рівненщини

Обдарована молодь Дубенщини отримує стипендію. Цьогоріч таких в районі - 71. Стипендія голови районної державної адміністрації та голови районної ради  — фінансова підтримка обдарованої молоді району. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

На стипендію голови райдержадміністрації та голови районної ради можуть висуватися кандидатури соціально-активних мешканців району, які досягли успіхів у спортивно-масовій, творчо-мистецькій та освітній діяльності — стали переможцями (І-ІІІ місця) у Міжнародних, Всеукраїнських, Світових, Європейських змаганнях, конкурсах, олімпіадах та фестивалях.

Стипендія призначається та виплачується щомісячно, починаючи з 1 вересня по 31 травня навчального року. Розмір стипендії становить: 400 грн. за І місце у Світових, Міжнародних, Європейських змаганнях, конкурсах, олімпіадах, фестивалях; 300 грн. за ІІ та ІІІ місця у Світових, Міжнародних, Європейських змаганнях, конкурсах, олімпіадах, фестивалях; 200 грн. за І місце у Всеукраїнських змаганнях, конкурсах, олімпіадах фестивалях; 100 грн. за ІІ-ІІІ місця у Всеукраїнських змаганнях, конкурсах, олімпіадах, фестивалях.

Переглядів: 897
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту