Іван Мазепа проводить «розминки» для школярів на Рівненщині

Іван Мазепа проводить «розминки» для школярів на Рівненщині

На урок фізичної культури до школярів навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей», що в селі Рокитне Рокитнівського району, завітав майстер спорту України зі стрільби з лука, а зараз ще й керівник відділення стрільби з лука Сарненської дитячо-юнацької спортивної школи Іван Мазепа. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.

Захід розпочався з нагородження переможців конкурсу малюнка на спортивну тематику, в якому брали участь діти. Розминка, яку провів спортсмен, була максимально наближена до тієї, що проводять перед тренуваннями професійні лучники. Особливу увагу спортсмен акцентував на підготовці пальців рук і м’язів плечового поясу. За його словами це ті части тіла, які можуть підвести у найвідповідальніший момент, тому треба приділяти особливу увагу їх підготовці.

Отримавши необхідні настанови і вдосталь розім’явшись, діти мали можливість попрактикуватися в стрільбі з лука. Під пильним наглядом Івана Мазепи більшість дітей спробувати влучити в мішень. Наступними «Розминку від чемпіона» приймуть в себе діти Іскрівської ЗОШ Рівненського району. 

Переглядів: 1470
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту