На Рівненщині з’явились вакансії патрульних поліцейських (ВІДЕО)

На Рівненщині з’явились вакансії патрульних поліцейських (ВІДЕО)

Наразі на Сарненщині працюють три екіпажі рівненських патрульних поліцейських. Проте цього замало. Тому з 17 жовтня почався  донабір  60 патрульних поліцейських, що там забезпечуватимуть правопорядок.  

Сергій Мерчук, начальник управління патрульної поліцції м. Рівне:

- Це буде створена  окрема рота, яка курсуватиме на трасі «Київ-Варшава». Це розпочнеться створення нового проекту «Дорожньої патрульної поліції України». Ми станемо тут першопрохідцями.

Загалом, критерії відбору до патрульної поліції залишились незмінними. 

Руслан Жук, т.в.о. заступника начальника управління патрульної поліції Рівного:

- Перш за все, громадянство України має бути віком від 21 до 35 років. Наявність повної загальної вищої або середньої освіти. Наявність посвідчення водія категорії «B», а також готовність нести службу в будь-якому місті України.

Враховуючи специфіку місцевості, де працюватимуть майбутні патрульні, усіх кандидатів та членів їх сімей перевірятимуть на причетність до незаконного видобутку бурштину. Майже всі етапи відброру проходитимуть у столиці.  

Сергій Мерчук, начальник управління патрульної поліцції м. Рівне:

- Всі основні етапи конкурсу будуть відбуватись в Києві. ВЛК і фізкультура буде проходити в Рівному на стадіоні і в лікарнях Міністерства внутрішніх справ.

Тих, хто пройде відбір, чекатиме навчання терміном в 4 місяці, що в два рази довше, аніж було раніше. А зараз усі бажаючі поповнити лави патрульної поліції можуть заповнювати анкети на сайтах Національної поліції або Патрульної поліції України. Почали їх приймати вже з 17 жовтня і до 7 листопада.  

Переглядів: 620
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту