На місцевому летовищі Рівного стартували одразу два рейси до міст Хургада та Шарм-ель-Шейх (ВІДЕО)

На місцевому летовищі Рівного стартували одразу два рейси до міст Хургада та Шарм-ель-Шейх (ВІДЕО)

Валерій та Ольга з Луцька  до Єгипту летять саме з рівненського аеропорту. Пояснюють, це дешевше, ніж зі столиці чи Львова, а ще хочеться випробувати саме це летовище, що відновило свою роботу.

Валерій та Ольга, пасажири:

- Летимо з рівненського аеропорту вперше і дуже раді, що тут відбувається відродження. Це дуже економить час, бо не треба бути довго в дорозі. Ми дуже раді. Супер.

А ці дві родини вирішили пообідати в аеропорту та познайомитися між собою. Сподіваються, політ буде безпечним і комфортим і вже там в сонячні Хургаді  пари зустрінуться знову.

Літак першого рейсу був повністю заповнений не лише рівнянами, а й пасажирами західної України, всього 140 посадочних місць. Польоти до Шарм-ель-Шейху і Хургади з Рівного стали можливими завдяки підтримці компанії «Bravo Airways», що забезпечила аеропорт літаками  та туристичній фірмі «TPG».

Олена Бойко, представник  туристичної фірми «TPG»:

- Є ті програми, які не є комерційними . Одна  з них – це програма підтримки регіональних аеропортів . В нас є аеропорт Кривого Рогу, там програми польотів  почалися в минулому році. В цьому році, влітку, ми відкрили направлення з вашого чудового міста. І сьогодні таке свято, але з іншої боку будній день, коли відкривається новий напрямок.

Що робота налагоджується, чи не найбільше радіє керівництво і працівники аеропорту. Додають, що хочуть тримати летовище в тонусі і взимку. 

Ігор Насинюк, директор Рівненського міжнародного аеропорту:

- Рівненський аеропорт на вустах мабуть у всіх. Не літав, не літав і почали щось працювати. З приводу зими давайте скажемо, ми із обласною радою і адміністрацією над цим працюємо. Я заключив договори з автодором по очистці полоси і з КТП і на даний час ремонтую свою техніку, яка в мене є із заблокованим рахунком. Сильно не наремонтуємо , але ми працюємо над цим.

Аби розблокувати рахунок, рівненському аеропорту потрібно поквитатися із 12-ти мільйонним боргом перед пенсійним фондом та податківцями. 

Олексій Муляренко, голова РОДА:

- Відповіді з Кабміну в нас поки немає, але ми розуміємо, що потрібно буде повертати до пенсійного фонду близько 6 мільйонів. І є рекомендації від податкової, що ті 6 мільйонів, які аеропорт винен податковій можна реструктурувати.

І поки із заборгованістю боряться - польоти до Єгипту  триватимуть. Літак до Шарм-ель-Шейху курсуватиме  двічі на тиждень,  до Хургади — один раз . Угода передбачає польоти до кінця року. У планах також розширювати горизонти летовища  і запровадити  рейси до Польщі і Хорватії. 

Переглядів: 1608
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту