У Рівненському міському суді розгляд справи ветерана АТО Сергія Стрільця вкотре ніякне розпочнеться (ВІДЕО)

У Рівненському міському суді розгляд справи ветерана АТО Сергія Стрільця вкотре ніякне розпочнеться (ВІДЕО)

Без вини винний? Своє чесне ім’я у суді намагається відстояти ветеран АТО з Рівного Сергій Стрілець. Його звинувачують у викраденні людини. Нагадаємо, що чоловік вже півроку пробув у СІЗО Луганської області, однак через Вищий спеціалізований суд України вдалося добитися, щоб його справа розглядалася у рідному місті – Рівному. Втім, вже вдруге сторона обвинувачення та прокурори на підготовче судове засідання не з’являються.

Віктор Кухарець, суддя Рівненського міського суду:

- Повідомлення про причини неприбуття станом на 11:30, коли було призначено провадження, не надходило.

Ветеран АТО Сергій Стрілець додає, на дзвінки його адвоката сторона обвинувачення та прокурори також не відповідають. Тому, підготовче судове засідання було вкотре перенесено. 

Віктор Кухарець, суддя Рівненського міського суду:

- Суд ухвалив, у зв’язку з повторним неприбуттям прокурора, потерпілого та його представника відкласти підготовче судове засідання у справі на 11 годину 31 жовтня 16 року. За погодженням стороною захисту дата. Повідомити відповідні підрозділи відповідної прокуратури вищестоящі про повторне прибуття прокурора у даному кримінальному провадженні.

Сергій Стрілець та його адвокати вважають, що така зухвала поведінка зі сторони обвинувачення та потерпілого свідчить лише про те, що вони хочуть затягнути цей судовий процес. Зазначає, у свою чергу, поки ця справа розглядалася на Луганщині, він та його захисники не пропустили жодного судового засідання.  

Сергій Стрілець, обвинувачений, ветеран АТО:

- Взагалі не було жодного випадку, щоб вони туди не прибули, постійно приїжджали на всі засідання. Ми то їх поважали, а вони виходить, що ні. Ще раз повторюю, або свідомо іде затягування справи, тому що немає належних підстав для обвинувачення, якихось інших доказів.

Наступне судове засідання відбудеться вже 31 жовтня. 

Переглядів: 705
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту