+380673870816 +380673870816

Рівненський «пул» не пережив сезон дощів (ВІДЕО)

Кататися, чи плавати? Рівненський «пул» не пережив осінній сезон дощів.  Якщо влітку тут вдосконалювали свої навички скейтери, ролери та велосипедисти,то нині «бетонна чаша»  пустує. Виною всьому є дренажна система, яка не може впоратися із великою кількістю опадів.

Артем, скейтер:

- Я дуже вдячний, звичайно, що його збудували цей «пул», але а нашій країні все робиться через заднє місце. Коли його будували, я підходив до робочих, питав чи вони врахували всі фактори, що тут були болота і чи нормально дренаж буде працювати. Вони сказали, що все буде по нормах і по правилах. От зараз ми бачимо як все по нормах і по правилах.

Місцеві скейтери взяли ініціативу у свої руки і кілька днів тому відкачали тут воду, проте, через дощ чаша наповнилася знову.

Ярослав, скейтер:

- На минулих вихідних знову затопило. Друзі брали в оренду генератор, насоси, відкачували воду. Тут місце дуже погане, бо виходить, що високий рівень ґрунтових вод і коли йде дощ, ніби вода йде вниз, а коли дощ закінчується, вона знову назад піднімається.

За долю рівненського «пулу» вболіває  і Валерій Миколайович, що  живе по сусідству і катається тут на  велосипеді.

Валерій Миколайович, велосипедист:

- Дренаж слабенький, ідуть ґрунтові води, водичка підійшла і все. Тепер поки річка не впаде, чи це не впаде – толку не буде.

Координатори цього проекту говорити  щось на камеру відмовилися. У своїх коментарях  по телефону визнають, що дійсно дренажна система себе не виправдала. Як її тепер вдосконалювати  - питання тепер потребує чергового обговорення, а ще допомоги місцевої влади, адже «пул»  був побудований здебільшого за  спонсорські кошти і благодійні внески. У Рівнераді ж обіцяють це питання  вирішити.

Сергій Паладійчук, секретар Рівнеради:

- Однозначно, що перший млинець буває гливким і там були інженерні прорахунки. Те, що ми будемо вирішувати проблеми по мірі їх виникнення – це теж гарантовано. Я поки не готовий сказати, як там буде зроблена дренажна система, щоб ту проблему, що ви озвучили ліквідувати. Треба мати інженерію, геодезію і розуміти як звідти можна забрати воду. Якщо ви не проти, я поставлю запитання відповідним структурам.

Нагадаємо, після офіційного  відкриття ця « бетонна чаша» стала улюбленим місцем для любителів екстремального відпочинку.  Побудована за стандартами «американських пулів», вона стала єдиною в Україні і заманювала чимало гостей з інших міст. Хлопці ж побоюються, якщо не втручатися у цю справу, через застій води,  бетонна чаша може просто покритися тріщинами і тоді кататися на ній стане неможливо.  

Схожі статті