У МЕГУ відбулись урочистості з нагоди професійного свята українських педагогів (ВІДЕО)

У МЕГУ відбулись урочистості з нагоди професійного свята українських педагогів (ВІДЕО)

Так, зустрічали своїх викладачів, студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету перед святковим концертом, який вони підготували до Дня працівника освіти. 

Анастасія Боднарська, студентка ІІІ курсу МЕГУ:

- Сьогодні по всій країні святкують день освітянина і наш ВУЗ не виняток. Для наших любих викладачів ми підготували святкову програму. Звичайно нам допомагали наші мистецькі наставники. У наш університет дуже приємно приходити, наші викладачі завжди підтримують, допоможуть. 

Педагог – це не просто професія, це покликання. Олена Яницька, проректор з навчально-методичної роботи МЕГУ за своїми плечима має вже сорок років трудового стажу. Каже, одне із основних завдань викладача, зрозуміти свого студента. 

Олена Яницька, проректор з навчально-методичної роботи та гуманітарної освіти МЕГУ:

- Педагог – це не лише фахівець своєї справи, це безумовно людина, яка живе життям молоді, яка їх любить, поважає їх думку і завжди намагається бути сучасним. 

Зокрема у МЕГУ викладають кілька сотень кваліфікованих працівників. Їх лави постійно доповнюють викладачі – практики з інших міст та навіть закордону.  

Олена Яницька, проректор з навчально-методичної роботи та гуманітарної освіти МЕГУ:

- У нашому університеті працюють кваліфіковані викладачі більшість із них фахівці із вченими ступенями і вченими званнями. Більше 80 відсотків – це викладачі, які захистили дисертації, кандидатські, стали доцентами. В цілому викладачі, які стали науковцями - це наші випускники. 

За нелегкий труд та підтримку, студенти низько вклоняються та дякують своїм наставникам. 

Наталія Катаєва, студентка ІV курсу МЕГУ:

- Взагал,і ми як велика родина. Викладачі завжди допоможуть, підтримають, розуміють тебе і якщо хороші ідеї підтримають тебе. Я люблю своїх викладачів.

Переглядів: 777
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту