Російсько-окупаційні війська збільшили кількість обстрілів позицій захисників України

Російсько-окупаційні війська збільшили кількість обстрілів позицій захисників України

Прес-центр штабу АТО повідомляє: за минулу добу російсько-окупаційні війська 40 разів відкривали вогонь по позиціям українських захисників.

На Луганському напрямку зафіксовано 10 порушень «режиму тиші». Противник вдавався до збройних провокацій з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї в районі Новоолександрівки, Новозванівки та Станиці Луганської.

На Маріупольському напрямку зафіксовано 18 порушень «режиму тиші». В районі Мар’їнки, Старогнатівки, Широкиного та Павлополя окупанти вели вогонь зі стрілецької зброї та гранатометів. Окрім того, по Мар’їнці вів вогонь снайпер, а по Старогнатівці бойовики відкривали вогонь з БМП.

На Донецькому напрямку зафіксовано 12 обстрілів. Окупанти вели вогонь із мінометів 82-го та 120 калібру по Зайцевому, а зі 120-го — по Нижнє Лозовому. Також бойовики відкривали вогонь зі стрілецької зброї та кулеметів по Верхньоторецькому, Зайцевому, Авдіївці та Нижне Лозовому. А з БМП — по Зайцевому та Нижнє Лозовому. Незважаючи на ці провокації, Збройні Сили України неухильно дотримуються Мінських угод.

Переглядів: 650
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту