+380673870816 +380673870816

Рівненська плавчиня здобула «срібло» на Паралімпіаді в Ріо

Рівненська плавчиня Ярина Матло виборола срібну медаль на Паралімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.  Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Вона стала другою на дистанції 100 метрів на спині. Це вже не перше досягнення такого рівня для молодої спортсменки – на Паралімпіаді в Пекіні 2012 року дівчина отримала бронзу на цій же дистанції.

[[textbanner]]

Нагадаємо, це вже шоста медаль наших спортсменів з Рівненщини. Срібними призерами Параолімпійських ігор в Ріо-Де-Жанейро із дзюдо стали рівняни Ірина Гусєва та Олександр Назаренко. Бронзові нагороди здобули дзюдоїсти Давид Хорава, Юлія Галінська, Олександр Косінов. У 2012 році наші паралімпійці здобули п’ять нагород різного ґатунку.

Загалом у медальному заліку Паралімпіади Україна зберігає третє місце. Українці завоювали вже 92 медалі (35 золотих, 27 срібних і 30 бронзових).