+380673870816 +380673870816

У Рівненській центральній міській лікарні на медиків напав хворий на епілепсію (ВІДЕО)

Неадекватні пацієнти: у Рівненській міській лікарні Рівного думають як захиститися від дебоширів. Останній напад у приймальному відділенні не на жарт налякав медиків. Хворий на епілепсію кидав тяжкі прилади ЕКГ, трощив усе, що потрапляло під руку. Вгамувати агресивного пацієнта вдалося наряду поліції.

У Рівненській центральній  міській лікарні на медиків напав хворий на епілепсію. Кремезного на вигляд чоловіка привезли каретою швидкої допомоги до приймального відділення. Спершу пацієнт поводився спокійно, але після огляду невропатолога, наче зірвався. Медсестри та лікарі із страхом згадують ту добу чергування:  летіли у них прилади та стільці. 

Наталія Михайлюк, завідувачка приймального відділення: 

- Вискакує, бере цей електрокардіограф  і замахується. Ми з медсестричкою встигаємо вибігти і закрити двері. Це ЕКГ летить в двері, потім летить в вікно, а потім оцим стільчиком жбурляє в вікно, воно від удару розлітається. Судна, миски, все, що тут було, все було розбите. 

Агресивного пацієнта змогла заспокоїти лише поліція, яка приїхала за викликом тривоги. Чоловіка забрали у міський відділок. Співробітники приймального відділення кажуть, що  таких як цей пацієнт, у них щодня як мінімум десять. Особливо «гарячі» поступають  вночі.  Тільки от захиститися від усіляких «неадекватів» не завжди вдається. 

Тетяна Сергійчук, процедурна медсестра:    

- Ніч. Це пора вечірок. Всі відпочивають, гуляють, а ми потім ці наслідки «споживаємо». Нерідко ображають нас. 

Напади на медиків у «приймальнику» - не єдина проблема у Рівненській міській лікарні, - розказує керівництво медзакладу. Агресивних пацієнтів вистачає і у інших відділеннях. Окрім цього, лікарські палати це ласий об’єкт і для грабіжників. 

Ігор Дундюк,  заступник головного лікаря Рівненської міської лікарні: 

- Нещодавно в нас зірвали систему труб, які вели кисень до реанімації і палат інтенсивної терапії. Перед цим в нас були побиті вікна в урології, в басейні, в ортопедичному відділенні.  Дуже часто в нас трапляються крадіжки. Невідомі люди заходять в палати і якщо немає нікого, крадуть мобільні телефони хворих і зникають. 

У лікарні потрібна цілодобова охорона, - переконаний Ігор Дундюк. Адміністрація вже давно планує звернутися до мерії щодо виділення коштів. 

Сергій Паладійчук, секретар Рівненської міської ради: 

- Міська рада має зараз програму з підтримки та розвитку утворень, громадських утворень, це бувші дружинники.  Я думаю, що якщо з ними провести правильні перемовини і домовитись, то буде результат. Вони там мають чергувати на постійній основі.  

Свої послуги з охорони громадського порядку в лікарні можуть надати і бійці з батальйону управління поліції охорони. Але це теж потребує коштів. 

Олександр Мацалко, командир батальйону управління поліції охорони в Рівненській області:

- Година охорони одним працівником поліції становить 65 гривень. Вільнонайманим працівником година охорони становить 38 гривень за годину. Працівники поліції несуть службу з вогнепальною зброєю. Вільнонаймані забезпечені спеціальними засобами: спецпристрій для відстрілу гумових куль, кайданки і гумові кийки, також забезпечені засобами індивідуального захисту – шоломами за необхідності і бронежилетом. 

Схожі статті