У Рівному блискавка влучила в житловий будинок та спричинила пожежу

На пункт зв’язку оперативно-диспетчерської служби Територіального управління МНС України у Рівненській області надійшло повідомлення про пожежу в одноповерховому житловому будинку у місті Рівне по вулиці Малорівненській. Про це повідомила прес-служба УМНС у Рівненській області.
    На місце виклику негайно виїхало дві пожежні автоцистерни на чолі з оперативно-координаційним центром ТУ МНС. Прибувши за вказаною адресою рятувальники побачили, що вогнем повністю охоплено покрівлю оселі. За декілька хвилин полум’я могло перекинутися у середину будинку, тому не гаючи часу вогнеборці майже одночасно подали на гасіння три потужних водяних ствола. Біля півгодини знадобилося бійцям МНС, щоб ліквідувати загорання та не допусти поширення пожежі на інші приміщення будинку. 
    Завдяки оперативним діям рятувальників, житло громадян було врятоване. Причиною, що спричинила пожежу був розряд блискавки. За декілька годин потому «громовиця» спричинила ще дві пожежі в Зарічненському районі, в селах Перекалля та Борове. Там вогнем було пошкоджено господарські будівлі.
    Для захисту будівель та споруд від ударів блискавки рятувальники МНС рекомендують споруджувати блискавковідводи, що представляють собою металевий стрижень, піднятий на відповідну висоту. Блискавковідвід приймає удар блискавки на себе і відводить струм в землю.

Переглядів: 1409
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту