Експерти з Польщі з’ясували плюси та мінуси життя у Рівному (ВІДЕО)

Експерти з Польщі з’ясували плюси та мінуси життя у Рівному (ВІДЕО)

Хороші вчителі, втім погані тротуари. Експерти з Польщі з’ясували плюси та мінуси життя у Рівному. Оцінювали якість життя у нашому місті респонденти через мережу Інтернет. З результатами дослідження було ознайомлено міського голову Рівного. 

Асфальтне покриття не найгірше, однак тротуари – пекло. Так вважають мешканці нашого міста. Окрім того, інфраструктура для інвалідів, людей похилого віку та батьків із дітьми майже не розвинена. Тривіальна проблема сортування сміття. А також нерозуміння, що робити з людьми, які мають наркотичну або алкогольну залежність. Саме ці чинники, вважають рівняни, негативно впливають на якість їхнього повсякденного життя. Втім, у нашому місті не все так погано.

Кшиштоф Лонтка, директор відділу не інвестиційних проектів адміністрації міста Любліна:

- Гарно оцінюють люди працю шкіл та вчителів. Це є також у Рівному. Друга справа, яка цікава у Рівному – культурні пропозиції. Події також оцінюють на краще, тобто це означає, що тут будинки культури цікаво працюють. І ще дуже цікаво, що  Рівному люди гарно оцінюють автовокзал та залізницю.

В основу цієї статистики лягли думки майже двохсот опитаних через мережу Інтернет мешканців міста. А результати дослідження представили міському голові Рівного Володимиру Хомку. Кшиштоф Лонтка зазначає, що це зробили з тією метою, аби налагодити контакт місцевої влади із своїми мешканцями. Аби ті знали про існуючі проблеми. Додає, що деякі із них можна вирішити дуже просто – за рахунок грантових коштів.

Кшиштоф Лонтка, директор відділу не інвестиційних проектів адміністрації міста Любліна:

- Є такі сфери як безпека, як безпритульні собаки, з охорони здоров'я і праці, лікарні. Всі ці речі можна вирішити із європейських коштів.

Вікторія – студентка. Здобуває освіту політолога. Каже, що ці дослідження її дуже зацікавили не лише як майбутнього спеціаліста, а й як звичайного мешканця Рівного.

Вікторія, студентка:

- Наскільки я знаю від своїх знайомих і сама можу бачити, це є так само і проблеми дитячих садочків, безпритульних собак. Це є велика проблема і так само тротуарів. Це найактуальніші проблеми.

Дослідження провели, думку дізналися, до влади Рівного довели. Тепер залишається чекати на реакцію влади. 

Переглядів: 1395
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту