На Рівненщині ремонт мосту у селі Городок обійдеться у більш ніж три мільйони гривень (ВІДЕО)

На Рівненщині ремонт мосту у селі Городок обійдеться у більш ніж три мільйони гривень (ВІДЕО)

Дочекалися. Так, шляхопровід через залізницю у селі Городок Рівненського району таки почали ремонтувати. За аварійний міст взялася компанія із Волині. 

Прохід та проїзд  заборонено. Так, у селі Городок Рівненського району нарешті взялися за відновлення мосту. Через нестачу коштів він десятки років не бачив жодного ремонту. Втім, цьогоріч держава на це таки виділила кошти, а саме три мільйони сто тисяч гривень. 

За ремонт аварійного мосту взялася компанія із Волині, яка виграла тендер. Оскільки на Рівненщині, на жаль, немає жодної фірми, яка могла б впоратися із роботами такої складності.

Сергій Кумляшов, виконроб «Волинської мостобудівної компанії»:

- Кожна балка несла своє навантаження. А тепер по новій технології буде монолітна плита нести навантаження  і буде відповідати більш європейським стандартам.

Дорога, на якій розташований міст, йде через села Ходоси та Кустин і дозволяє скоротити шлях з Луцька в напрямку Костополя в об'їзд Рівного. Місцеві ж жителі ремонтними роботами не дуже вдоволені.

Сергій Кумляшов, виконроб «Волинської мостобудівної компанії»:  

- Багато нарікань, бо городи в них з іншого боку. Але входять в положення, що його треба ремонтувати.

Після капітального ремонту міст стане ширшим на більш ніж метр, - зазначають будівельники. Обіцяють також встановити вуличне освітлення. Орієнтовні терміни здачі цього шляхопроводу - кінець вересня. До слова, востаннє мости на дорогах місцевого значення ремонтувались більше п’яти років тому.

Микола Козачок, заступник начальника служби автодоріг:

- Останній, я можу згадати, це міст на дорозі «Городище-Рівне-Старокостянтинів» у селі Вельбівно Острозького району, такий ремонт був, як тут. Наступного року ми передбачаємо більше грошей якраз не ремонт мостів. Служба доріг буде робити все, щоб в своїх планах на 2017 рік давати в планах не два мости, а 4-6.

Після завершення ремонту в Городку «Волинська мостобудівна компанія» візьметься за реконструкцію мосту через річку у селі Прикладники Зарічненського району, на кордоні із Білоруссю.

Переглядів: 1265
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту