У Рівному відбулася презентація та відкрите обговорення нової редакції Статуту партії «УКРОП» (ВІДЕО)

У Рівному відбулася презентація та відкрите обговорення нової редакції Статуту партії «УКРОП» (ВІДЕО)

Орієнтація на Європу. Так, у Рівному відбулася презентація та відкрите обговорення нової редакції Статуту партії «УКРОП». Члени цієї політичної сили переконані, сьогодні вже варто навідріз відмовитися від радянського, так званого совка і будувати нове політичне середовище за європейськими стандартами. 

У суперечці народжується істина. Так, партія «УКРОП» взялася за оновлення свого Статуту. З цією метою народні депутати разом із досвідченими розробниками відвідують міста України, аби з перших вуст почути, що таки варто змінити у головному документі політичної сили. Делегація вже відвідала більше десятка областей. Завітали і до Рівного. Народний депутат України Олександр Дубінін розповідає, що довіра серед  населення до їхньої політичної сили зростає і для виправдання  сподівань громадян потрібні якісні зміни.

Олександр Дубінін, народний депутат України:

- Якщо дивитися по вашій області, то показали доволі непоганий результат на останніх виборах, десь 45 депутатів різних рівнів: 5 – обласних, 3 – у міській раді, решта – депутати районних рад. Це говорить про те, що партія «УКРОП» і люди, які віддали голоси, а це близько 50 тисяч голосів, все ж довіряють нашій політичній силі.

Жодних вождів та лідерів, більше прав місцевим партійним осередкам та можливість кожному партійцю вільно висловлювати власну думку, претендувати на керуючі посади та впливати на рішення партії. Народні депутати сподіваються, що саме такі проєвропейські принципи, які ймовірно ляжуть в основу нового Статуту партії «УКРОП», і стануть фундаментом побудови сильної, демократичної та незалежної держави.

Валентин Дідич, народний депутат України:

- Через побудову нових проєвропейських партій можна прийти до зміни акценту у державі, що у центрі є людина, органи влади працюють з людьми і для людей. І система формування керівного складу партії повинна бути прозорою, повинна бути конкурентною, не повинна формуватися по дзвінку, по телефонному праву. Подзвонили, вирішили, поставили. А потім ця людина була в одній групі, другій, третій, четвертій, а потім перейшла у п’яту. І таким чином не чує свого виборця, не чує людей, забувається для чого формується партія.

Голова Рівненської обласної організації партії «УКРОП» Діана Гордійчук зазначає, що нова редакція Статуту імпонує її переконанням і сподівається, що запропоновані нововведення дадуть якісні зміни у найкоротші терміни. 

Діана Гордійчук, голова Рівненської обласної організації партії «УКРОП»:

- Ми підтримуємо концепцію нового статуту. Те, що дуже багато демократичного і нового. І дійсно, цей статут дасть змогу розвиватися партії по-новому, дійсно буде партія нового зразка в Україні. І ми пишаємося тим, що ми укропівці і що саме зараз ми можемо творити нову історію демократичної, справжньої, ідеологічної партії «УКРОП».

Нагадаємо, що затвердження нового Статуту має відбутися на початку вересня, під час 9-го з'їзду партії «УКРОП», після проведення консультацій у всіх регіонах країни.

Переглядів: 956
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту