+380673870816 +380673870816

У Рівному завершився «Кубок вулиць – 2016»

Відкриті змагання на «Кубок вулиць – 2016» з дворового футболу в рамках фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо» проходили в місті Рівному 28-29 липня. В заході прийняло участь 28 (загальної кількості 224 учасників) дворових команд з обласного центру та Рівненського району.

В перший день змагань боротьбу на груповому етапі було розпочато одразу на 3-х спортивних майданчиках за вихід у фінальну частину змагань. У фінальний день 7 кращих команд боролися за медалі та кубок на футбольному майданчику (Є.Коновальця, 15). Про це повідомили на сайті міського голови Рівного.

[[textbanner]]

Бронзовими призерами змагань стала команда «Адміни клітки» з м. Рівного (вул. Соборна-Київська). Срібні медалі виборола збірна команда з мікрорайонів Ювілейний та Північний. Переможцями «Кубку вулиць – 2016» з дворового футболу стала команда «Фаворит» з смт Клевань.

РМЦФНЗ «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді та спорту нагородили чемпіонів та призерів індивідуальними та командними грамотами, а також медалями різного ґатунку. Також переможець змагань, команда «Фаворит» отримали головний приз змагань — кубок.

Кращий гравець турніру Федік Дмитро з команди «Ураган» (мікрорайон «Північний»), отримав нагороду від Рівненської міської федерації футболу.