У Рівненському драмтеатрі урочисто вручили дипломи бакалаврам та спеціалістам МЕГУ (ВІДЕО)

У Рівненському драмтеатрі урочисто вручили дипломи бакалаврам та спеціалістам МЕГУ (ВІДЕО)

З вірою у світле майбутнє. Так, у Рівненському драмтеатрі відбулося урочисте вручення дипломів бакалаврам та спеціалістам Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Перепустку у доросле життя отримали понад півтори тисячі випускників вишу. 

Виходити на сцену та отримувати довгоочікуваний диплом випускник факультету журналістики МЕГУ Олексій Антонюк буде не вперше, оскільки минулого року він тільки закінчив навчання на факультеті європейської освіти. Однак, зазначає, переживає як і тоді. Про навчання в університеті згадує із посмішкою на обличчі. Каже, що слухати лекції завжди було цікаво, однак найбільше позитивних емоцій пов’язано із проходженням практики. 

Олексій Антонюк, випускник МЕГУ:

- Я студент факультету журналістики, у нас було дуже багато практичних завдань, прес-конференцій, тобто виїзд на поля, звідки власне і працює журналіст. Було дуже цікаво навчатись.

А випускниці Дарії Кутліновській впродовж чотирьох років вдавалося поєднувати і навчання, і роботу. Розповідає, що отримала хорошу професійну базу, тому вже має амбітні плани і хоче штурмувати столицю.

Дарія Кутліновська, випускниця МЕГУ:

- Я вже знаю, що я хочу. Я вже визначилася із пріоритетами, які мають бути і думаю, що у мене все вийде, бо база освітня завдяки цьому університету у мене хороша.

Ректор МЕГУ Анатолій Дем’янчук розповідає, що із стін унверситтеу у доросле життя вже пішло більше тридцяти тисяч випускників. І саме завдяки своїй професійності вони легко знаходять роботу. Зокрема, свідченням цього є випускники, які працюють в усіх областях України та очолюють районні, міські держадміністрації, є керівниками різноманітних служб, банківських та освітніх установ. Цього ж разу свої перепустки у життя отримало понад півтори тисячі випускників.   

Анатолій Дем`янчук, ректор МЕГУ:

- Здається, всі вітають із святом, але це свято для нас усіх та для мене особисто якесь із присмаком смутку. Знаємо кожного із наших студентів, надзвичайно цікаві і обдаровані діти сьогодні отримують дипломи. Підуть у життя, а як їх складеться діля, то трохи переживаємо. Але надіємося, що вони будуть мати підтримку завжди від університету, батьків і все у них буде добре.

Переглядів: 900
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту