Відійшов у вічність легендарний визволитель Рівного від нацистських загарбників Андрій Моїсеєнко (ВІДЕО)

Відійшов у вічність легендарний визволитель Рівного від нацистських загарбників Андрій Моїсеєнко (ВІДЕО)

Сучасна молодь та діти - це останні два покоління, які ще мають можливіть на власні очі побачити та поспілкуватись зі справжніми бойовими ветеранами Другої світової війни. На жаль, через свій поважний вік, ці люди немов свічки згасають один за одним. Так, сьогодні рівняни прощалися з останнім визволителем нашого міста від нациських загарбників Андрієм Моїсеєнком. 

Відійшов у вічність легендарний визволитель Рівного від нацистських загарбників Андрій Моїсеєнко. Провести в останню дорогу ветерана  прийшли його знайомі та близькі, а також представники міської влади. 

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Ми живемо в історичному часі. Як би це не звучало, але всім ветеранам війни вже під 90 років і тим, що були в УПА, і тим, що служили в радянській армії. На жаль, маємо те, що маємо.

Андрій Моїсеєнко запам’ятався нам як дуже життєрадісна людина. Не зважаючи на поважний вік та усі жахіття війни, через які пройшов визволитель, він до останнього залишався бадьорим та усміхненим. 

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Протягом року ми втратили трьох ветеранів. Пішла пані Болоніна, пані Муригіна і от зараз пан Моїсеєнко. Він був досить веселим і здоровим. Сталось так, що він був сам вдома, родини його в Україні немає, син на Далекому Сході. Ось він зламав ногу і так досить швидко згас.

Поховали Андрія Моїсеєнка на кладовищі «Нове». В останньому інтерв’ю нашим журналістам, відзнятим 9 травня, рівненська легенда заповідав берегти Україну. 

Андрій Моїсеєнко, визволитель Рівного:

- Бережіть Україну, як зіницю ока. Такої країни, як вона заслуговує, поки ще немає.

Переглядів: 827
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту