+380673870816 +380673870816

Депутати Рівненщини стали срібними призерами Всеукраїнської спартакіади

6-11 червня у місті Чорноморськ, що на Одещині, відбулася П’ята Всеукраїнська спартакіада серед народних депутатів Верховної Ради України, депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, сільських та селищних рад.

У загальному заліку команда Рівненської області під головуванням Миколи Драганчука зайняла друге місце в Україні. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.

Депутати всіх рівнів змагалися у п’яти дисциплінах: волейбол, настільний теніс, футзал, шахи та шашки. До слова у двох останніх видах спорту Рівненщину представляли чолові та жінки. Загальний рейтинг збірної Рівненщини формував кожен учасник змагань в окремій спортивній дисципліні здобуваючи в змагання турнірні бали.

[[textbanner]]

Варто відзначити особистий внесок депутата Рівненської обласної ради Олександра Козака, котрий виборов друге місце серед чоловіків-шахістів, депутата Томашгородської селищної ради Ванди Галицької, котра здобула третє місце в змагання з шашок серед жінок та заступника голови Рівненської облради Олексія Бучинського, котрий гідно захищав рамку воріт збірної з футзалу.

Трійку призерів П’ятої Всеукраїнської спартакіади серед депутатів всіх рівнів очолили: Івано-Франківська область - перше місце (438 балів), Рівненська область - друге місце (383 бали), Житомирська область – третє місце (381 бал).