П’ять підприємств зголосилось постачати шкільні автобуси для дітей Рівненщини

П’ять підприємств зголосилось постачати шкільні автобуси для дітей Рівненщини

В управлінні освіти і науки Рівненської ОДА  відбулось розкриття тендерних пропозицій. На участь у закупівлі 10 шкільних автобусів,  загальною вартістю майже 14 мільйонів гривень, документи подали п’ятеро учасників -  троє з Київщини, один з Рівного та Черкас. Тендер було оголошено в травні цього року.  Про це повідомила прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

«Рівненська область потребує ще 112  шкільних автобусів  для того, щоб  повністю закрити питання з підвозу дітей з віддалених населених пунктів до навчальних закладів. Головні умови -  оптимізація малокомплектних шкіл та співфінансування закупівлі автобусів з місцевих бюджетів 50 на 50»,- наголосив начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

 

Найдешевше придбати 10 автобусів  учасники пропонують  за 1 мільйон 320 тисяч гривень, найдорожче  -  1 мільйон 720 тисяч гривень.  Від моменту розкриття документації  у членів тендерного комітету є один місяць для визначення переможця торгів. Зважатимуть фахівці в першу чергу на  ряд вимог та критеріїв до наданих конкурсних пропозицій.  Найголовніше – це  технічні характеристики, які забезпечуватимуть надійність та безпеку перевезення школярів. Крім цього, в учасників повинен бути досвід у подібних закупівлях, належна документація підприємства та прийнятна цінова політика.  Шкільні автобуси освітяни планують закупити до початку цього навчального року. 
Переглядів: 695
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту