У Рокитному змагалися кращі юні борці Рівненщини та Житомирщини

У Рокитному змагалися кращі юні борці Рівненщини та Житомирщини

За ініціативи заступника голови Рівненської обласної ради Олексія Бучинського та депутата облради Володимира Валявки у Рокитному відбувся міжобласний турнір з вільної боротьби «Рокитнівська битва» присвячений до 75-ї річниці створення «Поліської січі». Сам захід був організований тренером Рокитнівської дитячо-юнацької спортивної школи Іваном Парчуком.

Кількасот юнаків та дітей з Житомирської та Рівненської областей віком до 15 років, протягом дня, змагалися у дванадцятьох вагових категоріях. Основною ж метою проведення змагань була популяризація історії національно-визвольних змагань серед молоді та підтримка ідей здорового способу життя серед підростаючого покоління.

 

«Нині надважливо аби нове покоління українців виховувалося в українських традиціях та з почуттям гідності за власну історію і рід. Також важливим елементом виховання молоді має бути акцент на здоровий спосіб життя, саме тому я та інші депутати Рівненської обласної ради підтримали ініціативу з проведення цього турніру», - зазначив заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

По закінченню турнірних змагань депутати обласної ради Олександр Гомон нагородив кращих борців медалями, грамотами та вимпелами. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.

Переглядів: 1517
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту