На Рівненщині відбулося відкриття пам'ятника Степану Бандері

 На Рівненщині відбулося відкриття пам'ятника Степану Бандері

Заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, разом із народним депутатом України Олегом Осуховським та депутатми Рівненської обради Володимиром Валявкою, Олександром Савчуком, Володимиром Муляром та Олександром Гомоном взяли участь у відкритті пам'ятника Провідникові Організації українських націоналістів Степанові Бандері у Млинові на Рівненщині.

Виступаючи на урочистостях, Олексій Бучинский наголосив на важливості дотримання принципів історичної справедливості та поширенні націоналістичних ідей. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.

 

"Ми досі долаємо гіркі наслідки тоталітаризму, намагаючись збудувати справді українську Україну. Лише на 25 році незалежності парламент ухвалив закон про декомунізацію й почалася ліквідація большевицьких символів, перейменування міст і сіл. Але це необхідно було робити давно -, декомунізація, українізація є першочерговими речами. Можливо, тоді б ворогові не вдалося розпалити війну на сході, а нашим воїнам - брати до рук зброю, щоб продовжити боротьбу своїх дідів", - наголосив Олексій Бучинський.

Він зазначив, що збереження пам'яті про українських героїв минулих поколінь та сучасників - це основа Української держави.

Переглядів: 836
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту