У двох містах Рівненщини впровадять Smart-проекти

 У двох містах Рівненщини впровадять Smart-проекти

На Рівненщині реалізовуватиметься інноваційний проект «Smart City» - «Розумне місто». Участь у проекті візьмуть два міста Рівненщини – Костопіль та Дубно. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Ініціатива реалізовується в рамках впровадження проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ фаза». Зокрема, у Костополі планують створити міський ЦНАП, а в Дубно – забезпечити он-лайн трансляцію сесій міської ради та запровадити електронне урядування. Загалом на реалізацію проекту надійдуть кошти з-за кордону в сумі 50 тисяч доларів, а це 80 відсотків проекту. Решту профінансують громади.

«Рівненська облдержадміністрація ще з 2008 року є партнером проекту ЄС/ПРООН. «Smart City» - це новий цьогорічний напрямок міського компоненту. Його реалізація дозволить підвищити ефективність функціонування міст, а також їхній імідж як інноваційних осередків. Уже до 15 травня міста повинні підготувати свої пропозиції та надати їх на розгляд координаторів МРГ», - розповів заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

 

За словами координатора обласного ресурсного центру МРГ Петра Вахнюка, окрім цього у Костополі та Дубно реалізовуватимуться ще 5 та 6 мікропроектів відповідно.

«Усі вони будуть спрямовані на утеплення шкіл та дитячих садочків, а також на ремонт будинків ОСББ. На ці роботи будуть спрямовані гроші у сумі близько 100 тисяч гривень. З них половина – це кошти іноземних донорів, решту співфінансуватимуть із міських бюджетів та громад», - зазначив Петро Вахнюк.   

Переглядів: 1115
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту