Школярі Рівного об’єднали свої зусилля, аби врятувати онкохворого Максимка (ВІДЕО)

Школярі Рівного об’єднали свої зусилля, аби врятувати онкохворого Максимка (ВІДЕО)

Школярі з усього міста об’єднали свої зусилля,  аби врятувати онкохвору дитину.  У Рівному організували благодійний ярмарок під назвою «Максе, живи». Участь в акції взяли усі загальноосвітні заклади міста та творчі секції. Все, аби зібрати кошти на операцію для тринадцятирічного  Максима Гаврилюка.  Йому лікарі встановили страшний діагноз - гострий лімфобластний лейкоз рецидив. 

Вони хочуть, аби Макс жив. Учні усіх загальноосвітніх закладів Рівного організували ярмарок   на головній площі міста, аби зібрати кошти на операцію онкохворому хлопчику Максиму Гаврилюку, у якого лікарі діагностували  гострий лімфобластний лейкоз рецидив.  Нині він перебуває з мамою на лікуванні у Польщі. Хлопчик потребує складної операції  - трансплантації кісткового мозку. Донорів для цього вже майже знайшли, стан хлопчика сприятливий для такого хірургічного втручання. Але коштів на це у батьків та рідних Максима немає.  Рідна тітка хлопчика  розповідає,  що за допомогою зверталися у Міністерство охорони здоров’я. Там сказали, що гроші на операцію можуть виділити, але для цього треба рішення спеціальної комісії та чимало медичних довідок. У родині всі необхідні матеріали зібрали, але результатів комісії так і немає. Зволікати, поки життя хлопчика в небезпеці, не можна.

Ірина Кухарчук, тітка Максима:

- Максим у Рівному пройшов  5 блоків хіміотерапії.  Бо це рецидив. Зараз буде дуже високий дозований блок. Ми його проходимо в Польщі. За це заплатили великі кошти, які зібрали небайдужі. Це і рівняни,  і весь світ, а це 22 тисячі євро. Але в нас єдина проблема. Максиму через місяць можна буде робити пересадку. А грошей на це в нас взагалі немає. Якщо МОЗ не виділить гроші на це, то нам потрібно буде походити ще одну хімію.

Тому у Рівному й організували ярмарок під гаслом «Максе, живи», аби хоч якогось допомогти дитині. Своїми руками школярі  готували різні смаколики, виготовляли листівки до свят, робили речі для декору. Усе для того, аби хоч якогось долучитися до порятунку життя Максима.

Єлизавета,  Ілона та Катерина, учениці ЗОШ №24:

- Це дуже важливо для нас, бо якби ми були на його місті, то нам так само хотілося, щоб хтось допоміг.

Підтримати хлопчика  прийшли і його однокласники та вчителі. Розповідають, що Максим дуже позитивна дитина. У школі  за ним сумують.

Однокласники Максима:

- Ми любимо його. Хочемо, щоб він жив. Він увійшов у наш колектив. Ми дуже його любимо. Він нашій школі дуже потрібен. Нам його не вистачає.

Так, поки Максим з мамою перебувають на лікуванні у Польщі, всі близькі та навіть зовсім незнайомі люди передають йому слова підтримки та любові. 

- Максе, ми тобі бажаємо, щоб ти жив, виріс у мирі і був завжди здоровим.

- Максе, ми тебе чекаємо.

Ірина Кухарчук, тітка Максима:

- Дороге моє дитя. Ми прикладемо всі свої зусилля, щоб тебе врятувати. Ти в цьому навіть не сумнівайся. Нас багато. І разом ми сила. Я закликаю всіх, хто може, долучіться, будь ласка. Врятуйте нашого хлопчика. 

На операцію  Максу потрібно понад 100 тисяч євро. Ясна річ, школярі такої суми зібрати не можуть, як і батьки хлопчика. Тому родина просить усіх небайдужих відгукнутися та допомогти.  

Реквізити для допомоги: одержувач Приватбанк № картки: 4731 2171 1416 1019 мама Леся Гаврилюк.

Переглядів: 1485
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту