На сесії Володимира Хомка звинуватили у тиску на комунальні підприємства Рівного (ВІДЕО)

На сесії Володимира Хомка звинуватили у тиску на комунальні підприємства Рівного (ВІДЕО)

Міського голову звинуватили у тому, що він тисне на комунальні підприємства Рівного. Про це заявила керівник «Рівненського центру комунальних платежів» Оксана Майструк. 

Володимира Хомка звинуватили у тиску на комунальні підприємства. Під час чергового засідання сесії керівник «Рівненського центру комунальних платежів» Оксана Майструк заявила, що управителі комунальних підприємств міста, квитанції, яких друкуються у складі єдиного рахунку, почергово заявляють про те, що більше не хочуть бути у його складі. Зі слів жінки, такі вимоги до них поставив очільник міста. 

Оксана Майструк, керівник «Рівненського центру комунальних платежів»:

- Зараз мені вже другий день телефонують комунальні підприємства і повідомляють про те, що ви у телефонному режимі дали наказ усім комунальним підприємствам відмовитися від друку у нас. Два місяці тому від нас пішов водоканал, 250 уповноважених, які розносили ці рахунки, залишилися без роботи.  

В свою чергу очільник міста на таке звинувачення відповів так. 

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Як я можу наказати обласному водоканалу. Це абсурд. Він підпорядкований обласній раді. Але це приватна фірма, яка мала процент від збору платежів. Заробляє, то хай заробляє, я ще раз кажу, ні водоканалу, ні «Санкому» я вказівки дати не можу, а ЖЕКи там і не були.

Прозвучали на сесії знову і претензії щодо перейменування вулиць. До міського голови та депутатів звернулися мешканці Макаренка. Люди проти перейменування цієї вулиці на Вротновських. 

Віталій Кузьменко, мешканець вулиці Макаренка:

- Як нам, мешканцям Макаренка, стало відомо  із ЗМІ, назви вулиць узгоджені з мешканцями. Нашу вулицю, яка нам не подобається, ніхто не узгоджував, а тільки поставив перед фактом,  яким чином всі мешканці отримали нові платіжки з вулицею Вротновських. Ми подали вам заяву та наполегливо просимо залишити вулицю, на якій знаходять 19 будинків. Кожен з мешканців особисто підписав цю заяву і якщо постає питання з перейменування, то треба це узгоджувати саме з мешканцями вулиці.

Міський голова натомість зазначив, що вулиця буде перейменована у будь-якому випадку, адже є відповідний закон, але міська рада до цього уже немає ніякого відношення. 

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Вулиця Макаренка, якщо вона попала в список тих вулиць, які підлягають декомунізації, незалежно від мого чи вашого рішення, вона буде перейменована, бо так вимагає закон. Тепер перейменовує обласна адміністрація, а далі ВРУ. Ми втратили право перейменовувати дані вулиці відповідно до цього закону. 

В результаті очільник міста пообіцяв, що заява буде розглянута і передана в ту інстанцію, яка займається перейменуванням вулиць. Розглянули на сесії також і питання про надання матеріальної допомоги. 

Володимир Хомко, міський голова Рівного: 

- Збільшили це очевидно, бо росте вартість лікування, але слушне заперечення зробив Паладійчук,  треба просто,  щоб не було так, що ми у І півріччі передамо всі кошти і потім будемо сидіти, тому розіб’ємо поквартально, оголосимо, які кошти виділяємо і кожен квартал підводити будемо риску, бо хотілось би допомогти всім.

Надали матеріальну допомогу депутати і Надії Семенець, удові померлого головного архітектора Рівного. З резервного фонду бюджету їй виділять 20 тисяч гривень.

Переглядів: 998
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту