+380673870816 +380673870816

Жителі Рівненщини перекривали трасу «Київ-Чоп», бо бояться за своє життя (ВІДЕО)

Поки чиновники листуються, люди гинуть. Так, 17 квітня  на автодорозі «Київ-Чоп» поблизу села Корнин Рівненського району внаслідок ДТП загинув пішохід. Це далеко не перша смерть на цій ділянці. Доведені до відчаю місцеві мешканці, котрі щодня ризикують життям, переходячи в цьому місці дорогу, вдались до акції протесту, перекривши трасу, аби чиновники їх врешті почули. 

Зранку місцеві мешканці перекрили трасу «Київ-Чоп» поблизу села Корнин. Люди вимагають, аби на цьому місці встановили регульований пішохідний перехід. 

- Тут є «зебра», проте, водії на неї не звертають увагу. А ось жінка з візочком. Як вона має швидко перебігти тут дорогу, аби її не збили. Тут раз у місяць якась ДТП. Наш друг, що тут загинув в суботу, це вже 84 летальний випадок на цьому перехресті. Це не жарти.Тут усі ходять і трусяться, аби перейти дорогу.

За словами місцевих, після побудови розв’язки цей перехід став небезпечним. Представники місцевої влади вже неодноразово звертались до служби автомобільних доріг та колишньої ДАІ.

Микола Стасюк, колишній депутат райради:

- Я звертався і в обласну ДАІ, і в автодор. Відповідь була така, що немає тут за проектом світлофора. Ми вимагаємо, аби поставили хоча б попереджуючий світлофор. Зробили ще один перехід і освітили дорогу.

Доведені до відчаю люди разом з місцевими депутатами перекрили трасу,  аби до них приїхали начальники відповідних управлінь та пообітцяли коли врешті буде зроблено регульований пішохідний перехід замість того, аби писати формальні відповіді на їх звернення.

Антон Кузьмич, депутат Рівненської РДА:

- Ми хочемо, аби нас почули. Адже коли ми йдемо в кабінет до чиновника, то потім відповідь якщо і прийде, то формальна. Сьогодні ми сподіваємось, що нас почують, проте, зараз нікого немає, воно їх не цікавить.

Через перекриття дороги незабаром утворилась чимала черга з автівок в обидві сторони. Деякі водії виходили, аби поспілкуватись з людьми, інші ж намагались «прорватись з боєм». А ось Микола щотижня тут проїжджає, каже, що вже давно слід навести лад на цьому місці.

Микола, водій:

- Розумієте, аби тут зробили освітлення нормальне та поставили відбійники між смугами ми б автоматично швидкість скидали. Перехід тут можна побачити за 50-60 метрів.

Допоки мітингарі чекали на керівництво облавтодору, до людей приїхав начальник обласного відділу організації безпеки руху. Чоловік каже, що роботи невдовзі розпочнуться.

Іван Безверхий, начальник обласного відділу організації безпеки руху:

- В квітні місці буде намальований ще один перехід далі. В травні повністю знаки зробимо. Далі має пройти тендер і тоді будуть встановлюватись світлофори.

Проте, така відповідь не задовільнила виконуючого обов’язки голови Рівненської РДА Сергія Подоліна.

Сергій Подолін, в.о.голови Рівненської РДА:

- В мене є протокол від 23.02.2016 року про засідання ради координації дорожнього руху. Там  перше питання було  про встановлення там світлофора. Мені там розказували, що тут малий рух транспорту. Я тоді питав, що вони зроблять,аби ще тут жертви були. От тепер маєте те, що я казав. Ми вам сказали до 1 травня владнати тут ситуацію. От ви дочекались. Людина знову загинула. Не доходить до вас? Грошей немає? На дороги мільйони є, а на світлофор немає.

Через годину перекриття, водії разом з поліцейськими вмовили людей пропустити через блокаду вантажівки з пальним. Зрештою, замначальника обласної служби автомобільних доріг через півтори години від моменту перекриття траси передав відповідь, в якій йшлося, що ситуацію вирішать впродовж цього року. Проте, це не влаштувало людей і хоча вони розблокували дорогу, разом з тим пригрозили, якщо негайно не почнуться відповідні роботи, вони повторять свою акцію. Проте, цього разу зроблять її безстроковою. 

Схожі статті