У Рокитному Олександр Корнійчук говорив про адміністративну реформу та бурштинове питання

У Рокитному Олександр Корнійчук говорив про адміністративну реформу та бурштинове питання

Голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук з робочою поїздкою відвідав Рокитнівщину. Спільно із депутатським корпусом району та головами сільських рад Олександр Корнійчук взяв участь у проведенні засідання координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування.

Під час роботи Олександр Корнійчук разом з головою Рокитнівської районної ради Григорієм Мінічем та іншими учасники консультативної ради, розглянули нагальні проблеми життєдіяльності району. Основними темами для обговорення стали: питання проведення адміністративної реформи, добровільне об’єднання територіальних громад району, децентралізація влади та передача владних повноважень органам місцевого самоврядування. Проте, не оминув голова обласної ради і ситуацію із видобутком бурштину-сирцю на Рівненщині.

 

Олександр Корнійчук наголосив, що наразі необхідно зробити усе можливе для того, аби найболючіша проблема Рівненської області стала одночасно шляхом її вирішення та способом наповнення бюджету району та області. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.

Діяльність ради та обласних депутатів допомогла пришвидшити процес розгляду законопроекту № 1351-1 «Про видобування та реалізацію бурштину». Наразі він уже прийнятий у першому читанні та проходить доопрацювання як в комітетах Ради так і європейських інституціях. Незважаючи на це, обласна влада й надалі робить усе можливе заради пришвидшення цього процесу, - зазначив голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук.

Переглядів: 803
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту