У Рівному змагалися легкоатлети з України, Польщі та Білорусі

У Рівному змагалися легкоатлети з України, Польщі та Білорусі

У Рівному відбулись Міжнародні змагання з легкої атлетики «Кубок Рівного». Цього року вони були присвячені пам’яті заслуженого тренера України  у цьому виді спорту Бориса Чулаєвського, який пішов з життя минулого  року. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

Для Рівного  ці змагання вже 43-ті. Цього року спробувати свої сили у забігах на різні дистанції, стрибках у довжину, штовханні ядра, метанні списа та ін. приїхало понад три сотні учасників із трьох країн. Серед них спортсмени з Білорусії та Польщі, а також із західних регіонів України. У  відкритих змаганнях упродовж двох днів беруть участь як хлопці, так і дівчата,  віком від 14 до 17 років.

 

«Упродовж багатьох років у цих змаганнях  приймали участь юні легкоатлети   Болгарії, Польщі, Румунії, Білорусі, Литви, Росії, Молдови. Завдяки подібним змаганням наша країна тепер має чималу кількість всесвітньовідомих чемпіонів. Я впевнений, що зміцнювати здоров’я школярів потрібно саме у такий спосіб»,- зазначив начальник  управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Переглядів: 902
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту