Сфера-ТВ
Сфера-ТВ

Рівненські новини
07:50
На Львівщині загинуло двоє людей внаслідок аварії
06:50
Рівненщина та Польща розширюють співпрацю
22:40
Рівненські патрульні вгамовували дебошира
17:20
Європа стає ближчою: Дуденщина підписала угоду із Седлецьким повітом
17:00
Дубенщина і Польща стали ближчими. Сьогодні вони підписали угоду про співпрацю (ВІДЕО)
16:40
Рівненська поетеса Ірина Баковецька презентувала нову книгу (ВІДЕО)
16:20
Рівненська письменниця презентувала неординарну книгу, читати яку потрібно з кінця наперед
16:00
На Рівненщині досі не визначилися з місцем розташування дитячого хоспісу
15:40
Волиняни вшанували пам’яті жертв розстрілу в’язнів Луцької тюрми
15:20
«Ренесанс» вітатиме рівнян з Днем Конституції
Цікаве в Інтернет
Loading...
В Острозькій академії представники різних конфесій говорили про Реформацію (ВІДЕО)
13:41 18.04.16

Як Україні пройти шлях до реформації і повністю відновити такі важливі моральні та духовні цінності і позбутися внутрішніх міжконфесійних конфліктів? Ці та інші питання розглядали в Острозькій академії під час міжнародної  науково-практичної конференції «Реформація: східноєвропейські виміри».  

Міжнародна науково-практична конференція присвячена 500-річчю заснування руху Реформації об’єднала представників різних конфесій та науковців. Під час зустрічі учасники  намагалися якомога глибше розкрити значення поняття «Реформація», яке на думку організаторів, не лише дало поштовх до розвитку протестантизму, а й духовних, цивілізаційних  змін.

Сергій Санніков, президент Євро-Азійської Акредитаційної Асоціації: 

- Ця конференція – це вже друга конференція, яку проводить  Євро-Азійська акредитаційна асоціація, присвячена Реформації 500. Ювілей Реформації – це дуже важлива подія, бо наше бачення, це підняти і переосмислити все те, що дала Реформація.  Перш за все, Реформація дала новий подих для суспільства, дала таке поняття, як свобода, вона відкрила розвиток економіки, політики, розвиток суспільства загалом.

Реформація – це церковно-релігійний, духовно-суспільний та політичний рух оновлення в країнах Західної та Центральної Європи, спрямований на повернення до біблійних першоджерел християнства. Цей рух містить у собі багато важливих для світу метаморфоз, розповідають організатори конференції, проте, все це базується на єдиному першоджерелі. 

Михайло Мокієнко, науковий співробітник Ресурсно-дослідницького центру ЄААА:

- Реформація – це перш за все зміна світосприйняття і Богосприйняття, без цих ключових елементів інші трансформації не мають змісту. І от власне зміна погляду на Світ, на Бога, спроба повернути віру та мораль у взірцевій моделі – це і є Реформація.

Україна таки  потребує реформацій,  - переконані учасники круглого столу. Проте, всі реформи повинні проходити безпосередньо  через серце кожної людини.

Сергій Санніков, президент Євро-Азійської Акредитаційної Асоціації:

- Ми переконані, що якщо людина не переживе реформи зсередини, то не буде реформ ніяких, ні політичних, нічого не буде. Тому починати треба не із законодавчої бази, а починати треба з людини.

Хвилюють науковців також міжконфесійні конфлікти, що точаться на теренах нашої держави.  Вважають, для того, щоб почути і зрозуміти один одного потрібен змістовний міжконфесійний діалог.

Володимир Бурега, проректор Київської духовної академії УПЦ:

- Сьогодні це для нас вкрай важливо в Україні, коли ми переживаємо багато конфліктів, у тому числі ми маємо складну міжконфесійну ситуацію, внутрішньо православну і мені здається, що для нас тут найважливішим має бути заповіт покійного Блаженнішого Митрополита  Володимира, який казав, що  іншого шляху, крім діалогу, крім відкритості до опонентів ми не маємо. Ми маємо шукати порозуміння, маємо вчитися чути один одного.

Загалом, усі найважливіші думки та дослідження  учасників конференції організатори планують  об’єднати та видати  у двохтомнику, присвячений Реформації 500.

Переглядів: 654
Перегляньте також
27.04.16 Розклад богослужінь у Рівному на 28-30 квітня
27.04.16 Архієпископ Рівненский і Острозький дав поради як правильно виходити з посту (ВІДЕО)
22.04.16 В Острозькій академії відбулася дев’ята Всеукраїнська олімпіада юних знавців Біблії (ВІДЕО)
15.03.16 У православних та греко-католиків розпочався Великий піст (ВІДЕО)
15.03.16 Що таке піст для рівнян? (ВІДЕО)
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту
Реклама
<
<


<

<Реклама
Новини партнерів
Реклама