На трасі «Київ-Чоп» поліцейські Рівненщини знайшли 15-річну дівчину, яку місяць розшукували рідні (ВІДЕО)

На трасі «Київ-Чоп» поліцейські Рівненщини знайшли 15-річну дівчину, яку місяць розшукували рідні (ВІДЕО)

На міжнародній трасі «Київ-Чоп» у Радивилівському районі поліцейські знайшли дівчину, яку вже місяць рідні розшукують. 15-річна Людмила уже не вперше покидає домівку та через якийсь час повертається. Цього разу правоохоронці із соціальними службами повезли неповнолітню у центр психологічної реабілітації. З надією, що дівчина зробить якісь висновки.

Олександрійський центр соціально-психологічної реабілітації дітей. Сюди потрапляють діти або з неблагополучних сімей, або, як їх прийнято називати, «важкі» підлітки. Вікова категорія від 3 до 18 років. У центрі працюють спеціалісти, які за кілька місяців мають повернути дитину до нормального життя. Далі юні пацієнти їдуть додому. Сьогодні в цій установі таких трохи більше трьох десятків. 

Наталія Франчук працює психологом у цьому центрі вже  кілька років. Каже, що найделікатніша категорія дітей – це  підлітки. Вони тут опиняються у більшості випадків через конфлікти вдома з батьками. Далі як наслідок, це життя на вулиці. Хтось втікає подалі від домівки, хтось переховується у знайомих. 

За схожим сценарієм в Олександрійському центрі опинилася і 15-річна Людмила з Радивилівського району. І вже не вперше. Дівчина більше місяця не поверталася додому, Людмилу неодноразово показували по телебаченню як безвісти зниклу. Не виключено було, що школярки вже немає в живих. Але Люду таки впізнали та затримали на трасі «Київ-Чоп». Недалеко від селища, де вона проживає. 

Родина у Людмили благополучна, - кажуть в поліції. Мати окрім неї виховує ще 5 дітей. Жінці 30 років. Чому донька постійно втікає з дому, зрозуміти не може. Та й пояснити доньці, що так робити не можна, їй не вдається. 

Скільки часу 15-річна утікачка пробуде в реабілітаційному центрі невідомо. Зараз з нею працюють психологи та лікарі. У закладі сподіваються, що зможуть відкрити для дівчини «нове», гідне життя. 

Переглядів: 1961
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту