13-річний Максим протягом 5 років бореться з раком. У хлопчика розпочався рецидив (ВІДЕО)

13-річний Максим протягом 5 років бореться з раком. У хлопчика розпочався рецидив (ВІДЕО)

Боротьба за життя. Діти - це наше майбутнє, а їх здоров’я - це безцінний скарб. Максиму Гаврилюку 13 років, п’ять із них він бореться зі страшною хворобою : у хлопчика гострий лімфобластний лейкоз. 

Прокинутися з посмішкою на обличчі та насолоджуватися прийдешнім днем без турбот – мріє Леся Гаврилюк разом зі своїм сином Максимом. З 2011 року хлопчик бореться зі страшною хворобою - гострим лімфобластним лейкозом. Мама Максима розповідає, що у 2013 році вони недугу нібито перемогли. 

Леся Гаврилюк, мама хворого хлопчика:

- Ми почали хворобу лікувати хіміотерапією, правда у 2012 році ми подолали тільки стаціонар хіміотерапією. Рік ми були на сухій хімії, продовжували проходити обстеження в лікарні, у 2013 році ми закінчили хіміотерапію. Ніби вилікувалися повністю. Але нам сказали періодично здавати аналізи.  

На жаль, сподівання батьків, що страшна хвороба у їхнього сина пройшла, виявились марними. В листопаді 2015 року у Максима розпочався рецидив.  

Леся Гаврилюк, мама хворого хлопчика:

- Ми почали знову боротися, знову почалося тяжке лікування. Нам казали, що можна буде пройти десять блоків хіміотерапії і ми довго йшли до цього. Ми пройшли 5 блоків високодозової,  4 місяці ми були в лікарні, в онкогематології у Рівному. 

Але після останніх аналізів лікарі повідомили, що Максиму потрібна пересадка кісткового мозку. Проте, батьки хлопчика не можуть бути його донорами, таку складну операцію Максиму робитимуть за кордоном. 

Леся Гаврилюк, мама хворого хлопчика:

- Ми подавали у всі клініки наші документи. У Польщі нам дали результат, що вони можуть взяти нас на пересадку. Я спілкувалася з багатьма мамами, вони кажуть, що це дуже хороша клініка.

Лікування у клініці дороговартісне, перед операцією  хлопчик має пройти два або три курси  хіміотерапії, а це коштує близько 40 тисяч євро, майже всю цю суму батькам вдалося  зібрати. Сама ж трансплантація кісткового мозку вартує 99 тисяч євро. Крім цього, після хірургічного втручання Максим буде проходити курс реабілітації на що також потрібні кошти. Наразі на лікування хлопчика потрібно понад 110 тисяч євро, сума може змінюватися, в залежності від стану здоров’я дитини.  Для батьків  це надто великі кошти, тому вони просять допомоги у всіх небайдужих, адже у Максимка є лише одна мрія…

Максим:

- Найголовніша моя мрія – бути здоровим.

Реквізити для допомоги: одержувач Приватбанк № карти: 4731 2171 1416 1019; Ощадбанк:  5167 4900 4673 4464  (097)1679190 Леся Гаврилюк.

Переглядів: 2555
Коментарі
06:53 22.05.2016
Dantshik
Еврей не нация,а из Библии странник Божий,а Израиль из Библии одолевающий людей Властью и Любовью Божьей,а иудей дослов.перевод праведно славящий Господа Бога!Кто называется,кого называют и кто на самом деле не одно и тоже!
06:51 22.05.2016
Dantshik
Шалом!
Слава і Хвала Господу Богу, що викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!
Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!
Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Їешуа-Спасителя і Кров'ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров'я і перемагати смерть!
Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться диво!
Радість в Господі, сила наша!
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
(Матф.5:4)
Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
У Тебе всі часи і терміни!
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту