+380673870816 +380673870816

Студенти із 32 ВНЗ приїхали у МЕГУ на Всеукраїнську олімпіаду з журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю (ВІДЕО)

До Рівного з’їхалися студенти з усієї держави, аби  позмагатися за перемогу у сфері своєї  фахової підготовки. У МЕГУ стартувала Всеукраїнська олімпіада з журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю, участь в якій взяли близько сотні студентів із 32 вищих навчальних закладів.

Гостинно та урочисто зустрічають учасників Всеукраїнської олімпіади з журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю.  Цього року змагання кращих студентів цих спеціальностей відбувається на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету, таким було рішення Міністерства освіти і науки України.  

Ольга Мітчук, декан факультету журналістики МЕГУ:

- Міністерством обрано наш університет і ми цим дуже пишаємося.  На сьогодні було подано 120 заявок, прибуло 92 особи, наша географія складає 32 виші з усієї України, які здійснюють підготовку журналістів та працівників реклами і зв’язків з громадськістю. 

На олімпіаду спробувати свої сили Тетяна Жук приїхала із Маріуполя. Дівчина вчиться на журналіста і переконана, що нині у важкі для країни часи, роль  четвертої влади  є  однією з ключових у питаннях не лише об’єднання країни, а й  просто належного, правдивого інформування.  Ці функції намагаються виконувати і регіональні ЗМІ, - переконана Тетяна.

Тетяна Жук, учасниця олімпіади (м. Маріуполь):

- Маріуполь – регіональне місто. Ми знаходимося трохи далеко від центру. Хоча, ясна річ, ми привернули увагу тим, що зараз в нас є військовий конфлікт . Наші студенти нині працюють в місцевих ЗМІ і намагаються чесно висвітлювати події. Думаю, у нас все добре.

Серед учасників олімпіади кращі студенти, які  пройшли відбірковий тур у своїх вищих навчальних закладах.  Вони зізнаються, що сюди приїхали не лише за перемогою.

Катерина Хорощак, учасниця олімпіади  (м. Острог):

- В мене сподівання більше не до олімпіади, а до обміну досвідом  між учасниками. Цікаво дізнатися як проводиться навчання в різних університетах, який рівень журналістської освіти в Україні.

Підтримують студентів своїми порадами і  досвідчені фахівці та науковці, адже вважають, що подібні заходи є  стимулом  для становлення та подальшого професійного  розвитку   молодих людей. 

Володимир Різун, директор Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

- Журналісти, а тут не лише журналісти, тут є й рекламісти та піарники, мають використовувати цей шанс позмагатися. І подивитися на себе зі сторони і зробити висновок: чи треба над собою ще працювати, чи ні.

Загалом, олімпіада триватиме три дні. Сьогодні студенти демонструють свої знання з теорії, а завтра матимуть можливість позмагатися у практичних навиках. Кращих творців та знавців своєї справи визначатиме журі  третього дня олімпіади.  

Схожі статті