+380673870816 +380673870816

У рівненському виші виховують лідерів (ВІДЕО)

Лідери зі студентських лав. Так, у Міжнародному-економіко гуманітарному університеті своїх слухачів вчать бути впевненими у собі та відстоювати власну позицію. А опанувати це мистецтво початківцям допомагають провідні психологи. 

Хто я? Саме на це питання намагалися відповісти понад півсотні студентів різних факультетів МЕГУ. Так, в ігровій формі методом акваріума провідний психолог університету намагалася допомогти студентам розібратися не лише із своїми головними цінностями, а й наочно показати, як потрібно розвивати у собі лідерські якості. Завідувач кафедри психології МЕГУ Юлія Михальчук розповідає, навики подачі та відстоювання власної думки для сучасної молоді на сьогодні є вкрай актуальними. 

Юлія Михальчук, завідувач кафедри психології МЕГУ, кандидат психологічних наук, доцент:

- Надзвичайно є важливим для сучасної молоді навчитися слухати і чути. Адже коли ми слухаємо, то ми розуміємо почуте. Вміння переконувати у своїй правоті, впливати на думку оточуючих, вміння вести за собою. Адже у сьогоднішньому тренінгу беруть участь студенти всіх факультетів. Неважливо чи це психологи, чи педагоги, адже лідерська позиція, позиція переконання є важливим для всіх.

Подібні виховні тренінги, які допомагають студентам твердіше стояти на ногах та не боятися викликів майбутнього, у МЕГУ проводяться не вперше. Вони відбуваються у рамках молодіжної ініціативи «Школа лідера».

Наталія Терновик, проректор із виховної роботи МЕГУ:

- В «Школі лідер»  заняття ми проводимо у різних формах. Це і дискусії, диспути, круглі столи, зустрічі із цікавими особистостями.

Проводяться такі заходи один раз на два тижні. Голова студентської ради МЕГУ Катерина Левчук розповідає, що головна ідея цієї ініціативи полягає в тому, аби кожний студент зміг розкритися по-новому та упевнитися у своїй багатогранності. Додає, з кожним разом охочих  вступити у «Школу лідера» лише зростає.

Катерина Левчук, голова студентської ради МЕГУ:

- Результати є, адже здавалося, що ті люди, які один раз прийшли, послухали і пішли, то вони затрималися і вже впродовж 10 засідань, як мінімум, вони вже з нами. Вони нам допомагають, запитують коли наступне засідання і що готується.

Схожі статті