З початку року піротехніки ДСНС вилучили та знешкодили майже 10500 вибухонебезпечних предметів

З початку року піротехніки ДСНС вилучили та знешкодили майже 10500 вибухонебезпечних предметів

Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території України з метою виявлення, вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Про це повідомила прес-служба ДСНС України.

Так, лише впродовж 31 березня піротехніками Служби порятунку здійснено 25 виїздів, в ході яких виявлено та знешкоджено 69 боєприпасів. Загалом, з початку року піротехнічні підрозділи ДСНС вилучили та знешкодили 10 тис. 408 вибухонебезпечних предметів, у тому числі 97 авіаційних бомб.

За статистикою, у весняний період значно збільшується кількість випадків виявленнявибухонебезпечних предметів. До Служби порятунку постійно надходять повідомлення від громадян про знаходження боєприпасів минулих війн у лісосмугах, на присадибних ділянках, тощо.

 

Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.

Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету, категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Переглядів: 1049
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту