+380673870816 +380673870816

Рівненський льонокомбінат запускає перше в Україні виробництво махрових халатів (ВІДЕО)

Замість китайського своє, а головне якісне! Рівненське текстильне підприємство «Льонокомбінат» стрімко розвивається.  Його потужності постійно поновлюються сучасним обладнанням світових виробників. Це в свою чергу дає можливість суттєво розширювати асортимент продукції. Так,  нещодавно найбільше текстильне підприємство України придбало нові сучасні фарбувальні та в'язальні машини. Завдяки цьому покращиться не лише якість самої продукції, але й Рівне завдяки «Льонокомбінату» зможе пишатись першим в державі виробництвом власних махрових халатів.

Рівненський льонокомбінат запускає перше в Україні виробництво махрових жіночих халатів. Адже нещодавно на підприємстві було придбано  нове в'язальне обладнання, аналогів якому немає в Україні. Завдяки цим машинам  незабаром на українському ринку з’являться якісні, зручні та м’які жіночі халати. Наразі ж спеціалісти, які приїхали спеціально із Південної Кореї, працюють над налаштуванням машин. 

Хан Йонгкюмр, експерт:

- Це обладнання привезено з компанії №1 в Кореї. Машина спеціалізується на виробництві махри, плюша. Такої тканини ще в Україні не виробляють. Зазвичай купують у сусідніх країнах. Завдяки новому обладнанню Рівне стане першим містом, яке вироблятиме таку продукцію.

Проте і це не все. Допоки дизайнери «Льонокомбінату» працюють над літньою колекцією одягу, на виробництво вже завезені додаткові дві нові фарбувальні машини. Це дасть можливість зробити кольори ще яскравішими та стійкішими. Володимир Сидорук понад 3 роки працює оператором фарбувального устаткування на Рівненському льонокомбінаті. Розповідає, що усе обладнання тут нове та сучасне і працювати на ньому одне задоволення, а завдяки двом новим машинам, покращиться не лише якість полотна, але й збільшиться обсяг продукції, яка тут виготовляється.

Володимир Сидорук, оператор фарбувального устаткування:

- За добу в середньому ми виготовляємо 7-9 тонн полотна. В цих машинах усі полотна, окрім плюша. Плюшева тканина фарбується на інших машинах.

Керівник Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк декілька років тому поставив собі за мету не лише відродити українське текстильне виробництво, але й витіснити з вітчизняного ринку низькоякісну продукцію східних країн. Тому, не зважаючи на вже пророблену роботу,  на досягнутому тут зупинятись не збираються. 

Олег Червонюк, керівник Рівненського льонокомбінату:

- Не зважаючи ні на що, «Льонокомбінат»  продовжує свій розвиток. Ми інвестуємо всі зароблені кошти. В даному випадку придбали дві фарбувальні машини. Це дасть можливість збільшити кількість виробництва. Зараз готуємось запустити трикотажний цех. Там залишилось доробити ремонт. Коли він почне працювати, виробництво збільшиться вдвічі.

Разом з тим, збільшення виробничих потужностей, завдяки новому та сучасному обладнанню, збільшить відповідно і кількість робочих місць. 

Схожі статті