На Рівненщині замість МРЕВ сервісні центри (ВІДЕО)

На Рівненщині замість МРЕВ сервісні центри (ВІДЕО)

Замість МРЕВ сервісні центри. Ще минулоріч у зв’язку із  державним реформуванням системи МВС, кількість МРЕВ скоротили по всій Україні. Не винятком стала і Рівненщина. Тепер тут діють територіальні сервісні центри, які обслуговують громадян відразу з декількох районів. 

Швидше та зручніше. Ось основна мета реформи МВС, яка перетворила старі, добрі МРЕВ на сервісні центри. Наприклад,  Володимирецький  територіальний сервісний центр обслуговує крім свого району ще Зарічненський та місто Кузнецовськ. Проте, за словами керівника підрозділу, черг це не створює. Окрім вівторка,  тут доволі спокійні робочі дні.

Василь Аврамишин, в. о. начальника територіального сервісного центру №5644 смт Володимирець:

- Всередньому в день в нас до 20 операцій, крім вівторка. Також на початку січня у нас було виявлено однин мопед, що знаходиться в розшуку Інтерполу, а в лютому було затримано автомобіль з перебитими номерами агрегатів. Усі транспортні засоби були доставлені на штрафмайданчик.

Допомагають виявляти перебиті номери та транспортні засоби, які перебувають в розшуку, судові експерти. Проте, їх детальна ревізія проводиться лише за проханням автовласника.

Андрій Пилипчук, судовий експерт:

- Ми займаємось безпосередньо оглядом транспортного засобу та звіркою ідентифікаційних позначень. А вже за заявою власника, проводимо саме дослідження і видаємо висновок експерта.

Світлана приїхала до Сарн  з Березного, аби переоформити автомобіль. Жінка вже не вперше користується послугами сервісного центру. Каже, що приємно здивована швидкістю обслуговування.

Світлана Утікалова, клієнтка сервісного центру:

- Стало набагато краще. Все відбувається дуже швидко, не потрібно платити за заяви. Заяву написали, подали, швидко пройшли експерти. Ми дуже задоволені.

Це при тому, що Сарненський центр, окрім свого району, обслуговує ще і Рокитнівський, Дубровицький, Березнівський та Костопільський райони. За місяць тут  реєструють в середньому 350 одиниць автотранспорту. Видають 200 перших посвідчень водія та 150 замінених. Кажуть, що запорука швидкого обслуговування - це універсальність працівників.

Віктор Савчук, в. о. начальника територіального сервісного центру №5643 м. Сарни:

- Ми готуємо своїх працівників так, аби вони були максимально універсальними, щоб вони могли допомагати людям з різними питаннями. Нині спрощена перереєстрація автомобілів, відмінена довідка-рахунок. Ми надаємо можливість оформити угоду купівлі-продажу прямо на місці. Вартість перереєстрації автомобіля зведена до 494 гривень.

Переглядів: 2289
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту