На держпідтримку галузі тваринництва у цьому році виділено 50 мільйонів гривень

На держпідтримку галузі тваринництва у цьому році виділено 50 мільйонів гривень

На державну підтримку галузі тваринництва із загального фонду за бюджетною програмою передбачено 50 млн. гривень. Про це наголосив директор департаменту тваринництва Мінагрополітики Микола Кваша під час наради з питань обговорення стратегічних напрямів розвитку аграрного сектору економіки та проблемних питань розвитку регіонів.

Він повідомив, що у зв’язку із обмеженістю видатків, усі кошти будуть спрямовані за одним напрямом – для виплати часткового відшкодування вартості закуплених для подальшого відтворення телиць, нетелей, корів вітчизняного походження та племінних телиць, нетелей, корів молочного, молочно-м’ясного і м’ясного напряму продуктивності. Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Часткове відшкодування вартості тварин здійснюється на безповоротній основі, за тварин, закуплених у період із жовтня попереднього року до жовтня поточного року. Розмір – до 50% вартості, але не більш як: за високопродуктивних та племінних телиць, нетелей та корів – 12 000 гривень за одну голову, за племінних свинок та кнурців вітчизняного походження (класу “еліта”) – 2 400 гривень за одну голову; за племінних вівцематок, баранів, ярок – 2 000 гривень за одну голову», - пояснив Микола Кваша.

 

За словами директора департаменту тваринництва, усі необхідні передумови для відшкодування вартості Мінагрополітики опрацювало та рекомендує комісіям в областях здійснювати приймання та розгляд документів у відповідності до вимог Порядку КМУ та відповідних наказів Міністерства. Виплати за даними програмами розпочнуться після 1 жовтня 2016 року.

«Крім цього, Мінагрополітики звернулось до Мінфіну з пропозицією при перегляді держбюджету передбачити додатково видатки у розмірі: 250 млн. гривень для часткового відшкодування вартості будівництва і реконструкції об’єктів; 177 млн. гривень для здійснення відшкодування витрат фізичних осіб на послуги з ідентифікації та реєстрації тварин; 146,2 млн. гривень для погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами казначейства за минулі роки», - повідомив Микола Кваша.

Переглядів: 930
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту