З початку року в Україні виникло понад 11 500 пожеж

З початку року в Україні виникло понад 11 500 пожеж

Щодня підрозділи ДСНС України ліквідовують сотні пожеж по всій території країни, значна частка яких виникає саме у житловому секторі. Так, з початку року в Україні виникло 11 тисяч 697 пожеж, з яких 6 тисяч 611 - у житловому секторі.

Лише минулої доби в Україні виникло 149 пожеж (з яких 68 – у житловому секторі), на яких загинуло 9 осіб та постраждало 7 осіб. Загалом у 2016 році на пожежах загинуло вже 539 осіб та постраждало 302 особи. Про це повідомила прес-служба ДСНС України.

Зазвичай причиною виникнення пожеж у житловому секторі є нехтування громадянами елементарними правилами пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Недотримання правил експлуатації пічного опалення, паління у ліжку, використання для обігріву помешкань саморобних або несертифікованих електрообігрівачів, перенавантаження електромережі часто призводять до пожеж у побуті.

 

Саме тому Державна служба України з надзвичайних ситуацій застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті: не куріть у ліжку; використовуйте для обігріву помешкань тільки сертифіковані електрообігрівачі; слідкуйте за станом та справністю електромережі; дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення; не залишайте без нагляду увімкненими в електромережу обігрівальні прилади, телевізори, праски у разі виходу з приміщень; намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночаснопобутові електроспоживачі великої потужності.
Переглядів: 662
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту