На Хмельниччині «гастролери» ошукали подружжя пенсіонерів

На Хмельниччині «гастролери» ошукали подружжя пенсіонерів

Позичивши у подружжя 300 доларів, шахраї залишили в заставу сумку, в якій виявилося два рулони туалетного паперу, стандартні аркуші формату А4 і 19 доларів. Про це повідомила прес-служба ГУ Національної поліції в Хмельницькій області.

До Дунаєвецького відділу поліції надійшло повідомлення від 61-річного жителя села Шатава про те, що невідомі особи шахрайським шляхом виманили в нього 300 доларів США. Чоловік розповів, що першою з шахраями зустрілась його дружина, яка йшла до церкви. Біля неї зупинився автомобіль з іноземними номерами, і пасажирка запитала, де знаходиться місцева лікарня. Пояснила, що їхні родичі потрапили в ДТП і зараз вони з чоловіком їх розшукують.

Потерпіла погодилась показати дорогу до лікарні і сіла в автомобіль, але згодом збагнула, що після ДТП у сільську лікарню не доправляють та сказала, що подружжю треба їхати в райцентр. Тут вони зустріли її чоловіка, і жінка, посилаючись на те, що запізнюється до церкви, попросила чоловіка показати людям дорогу.

 

По дорозі «гастролери» попросили в пенсіонера дозволу залишити на деякий час у нього вдома сумку, яку вони заберуть на зворотньому шляху. Той не заперечував. Тоді гість демонстративно витяг з сумки і перерахував пачку доларів, поклав їх назад і закрив сумку на замок. Далі зловмисник попросив у чоловіка позичити 300 доларів на лікування рідних, пояснюючи, що ті гроші не його і він їх не може використати. Добродушний господар не зміг відмовити своєму гостеві, який пообіцяв все до вечора повернути. Однак, коли через два дні гроші так ніхто і не привіз, люди звернулися в поліцію.

Правоохоронці, які виїхали на місце події, відкрили сумку і виявили в ній 2 рулони туалетного паперу, 87 стандартних аркушів формату А4 та 19 доларів США. Пенсіонери розповіли, що шахраї пересувалися на білому автомобілі з іноземними номерами. Обом на вигляд близько 40 років.

Наразі відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Правоохоронці розшукують зловмисників.

Переглядів: 1047
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту