+380673870816 +380673870816

В Острозькій академії презентували навчальні посібники для майбутніх журналістів (ВІДЕО)

Новий рівень підготовки фахівців за кращими стандартами. В Острозькій академії презентували два навчальні посібники «Психологічні основи соціальної перцепції майбутніх фахівців масових комунікацій» та «Основи телевізійної журналістики»  за авторством  кандидата психологічних наук, старшого викладача кафедри журналістики Олексія Костюченка. 

Майбутніх фахівців потрібно готувати за кращими стандартами теорії та практики. В цьому переконаний старший викладач кафедри журналістики Олексій Костюченко. В Острозькій академії він презентував два своїх навчальні посібники - «Психологічні основи соціальної перцепції майбутніх фахівців масових комунікацій» та «Основи телевізійної журналістики». Над збором та систематизацією матеріалів молодий науковець працював майже чотири роки. Все для того, аби сформувати гідну базу для підготовки молодих фахівців та вдосконалення роботи журналістів-практиків.

Олексій Костюченко, автор навчальних посібників:

- Я ставив набагато ширшу мету, щоб книги були настільними і для журналістів-практиків, щоб їх використовували. Щоб ті рекомендації, які я подаю, реалізовувалися на практиці  і щоб наш інформаційний простір український рухався в конструктивному плані, тому що нам є над чим ще працювати.

Саме в Острозькій академії готують не просто професійні кадри, тут акцентують увагу на порядності та духовно-моральних якостях людини, - розповідає ректор Ігор Пасічник.  Таким чином  навчальні посібники містять не лише  виклад необхідної для навчання інформації, дієві поради, тренінги, а й орієнтири на формування якісної журналістики.

Ігор Пасічник, ректор НаУ «Острозька академія»:

- Професія журналіста – це професія людини, яка постійно ходить на жалі бритви й тут дуже важко визначити,  яким я маю бути. От чому я говорив, що журналіст-випускник Острозької академії має бути людиною порядною з високим рівнем професійності та іміджем. Отут це наголошується якраз в цій книзі.

Посібники рекомендовані до друку вченою радою Національного університету «Острозька академія». Сьогодні це прирівнюється до грифу Міністерства освіти і науки України. Проте, найбільше схвалення цих матеріалів можна почути від студентів Острозької академії.

Вікторія Таран, студентка НаУ «Острозька академія»:

- Їхня особливість полягає в тому, що вони не лише теоретичні, а й мають практичну основу. Для мене, зокрема, було б чудово, аби Олексій зробив тренінг, щоб можна було на нього прийти і дізнатися інформацію, яку ми можемо змоделювати ситуацію, прожити її і практичну основу звідси взяти.

На таких досягненнях на кафедрі журналістики зупинятися не збираються. Вже найближчим часом тут планують здобути грант для  створення цілого телебачення на базі Острозької академії.

Схожі статті