Рівне за минулий рік перевиконало бюджет (ВІДЕО)

Рівне за минулий рік перевиконало бюджет (ВІДЕО)

Виконали і навіть перевиконали. Начальник управління бюджету і фінансів Рівного Віктор Шульга вже традиційно прозвітував про головні фінансові показники міського кошторису за минулий рік. 

Завдячуючи децентралізації та змінам у податковому і бюджетному кодексах, Рівне минулоріч змогло перевиконати заплановані показники бюджету а гроші, які не використали, лишити на цей рік. Загалом обсяг перевиконання бюджету, який був  не розподілений на кінець 2015 року, склав 50,6 мільйона гривень.  

Віктор Шульга, начальник управління бюджету і фінансів Рівного:

- Найсуттєвіші джерела надходження до бюджету були податок на доходи фізичних осіб, акцизний податок, єдиний податок, плата за землю і надходження від оренди комунального майна.

І хоча майже половину бюджету міста складають трансферти, проте, за словами Сергія Васильчука, це не свідчить про те, що Рівне є дотаційним містом.

Сергій Васильчук, заступник міського голови Рівного:

- Якщо взяти, що нам перевили залізницю, «АЗОТ»  і таке інше, то ми разом у зведений бюджет  держави збираємо більше 4 мільярдів гривень. Тобто місто Рівне, це місто, яке себе окуповує. Адже система в нас така, що гроші забираються від нас в державний бюджет, а потім у вигляді трансфертів повертаються.

Загалом, як депутати, так і начальники профільних управлінь залишились задоволені виконанням бюджету 2015 року.

Сергій Паладійчук, голова бюджетної комісії Рівнеради:

- Місто Рівне одне з кращих міст Західної України і України загалом за темпами збільшення бюджету. Тут я хочу подякувати всім підприємцям і підприємствам, а також працівникам ДФС і взагалі всім рівнянам за те, що ми в цьому плані кращі від інших міст.  

Переглядів: 1106
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту