+380673870816 +380673870816

Начальники міських управлінь відзвітувались про роботу соціальної галузі Рівного (ВІДЕО)

Працюють на результат. Сиротам купляють квартири, а учасникам АТО вчасно виплачують допомогу. Про це відзвітувались керівники відповідних управлінь. 

Начальники міських управлінь відзвітувались про роботу соціальної галузі Рівного. Так, начальник управління охорони здоров'я Вікторія Покоєвчук наголосила на проблемі зростання кількості хворих на туберкульоз. Зазвичай недугом страждають безробітні віком від 18 до 45 років. У минулому році було зафіксовано 115 випадків, у цьому році вже 120. Вікторія Покоєвчук зазначила, що ліків від недугу достатньо, однак мало хто із мешканців міста з підозрою на хворобу звертається за допомогою.

Вікторія Покоєвчук, начальник управління охорони здоров'я м. Рівне:

- Є проблема, яка теж не залежить від нас. Це вакцинація від туберкульозу. Це вакцина БЦЖ, яке досі не вирішене це питання Міністерством охорони здоров’я, але надіємося на ці централізовані поставки, про які говорить Міністерство охорони здоров’я. Безумовно, профілактика і санітарно-освітня робота.

Окрім того, у місті безперебійно діє програма соціальної підтримки інвалідів. Так, щомісяця  репресовані, визволителі Рівного, члени сімей героїв Небесної Сотні та учасників АТО, власне і самі демобілізовані, отримують матеріальні виплати. Спеціалісти зазначають,  що у сусідніх містах цим категоріям населення виплачують допомогу лише один раз.

Віра Мельник, начальник управління праці та соціального захисту населення м. Рівне:

- Ми єдине місто, напевно, де ми моніторили, де за рахунок програми здійснюється фінансова підтримка інватаксі. У навколишніх містах так чи інакше є такі інватаксі, але це більше всього службовий транспорт територіального центру. Він зазвичай є більш пристосований.

Спеціалісти запевнили, що незважаючи на закінчення терміну дії цих програм, зазначені категорії населення і надалі будуть отримувати свої виплати.

Віра Мельник, начальник управління праці та соціального захисту населення м. Рівне:

- Програми 2015 року закінчені, але у грудні 2015 року прийнята одна програма і називається турбота. Коштів на неї виділено 4 мільйона 700 тисяч. Всі виплати, які були у цих двох програмах, ми об’єднали і включили та  далі будуть продовжуватися. 

Також у місті зростає кількість сиріт, а можливість забезпечити їх житлом зменшується. Так, начальник служби у справах дітей Андрій Міщеня зазначає, наразі у черзі на отримання безкоштовного помешкання стоїть понад півтори сотні соціально незахищених осіб. А за минулий рік було придбано лише одну квартиру. 

Андрій Міщеня, начальник служби у справах дітей м. Рівне:

- Взагалі, на черзі чотири особи, яким вже по 35 років, тобто стоїть 24 особи до 18 років, тобто власне діти, 76 осіб у віці від 18 до 23 років,  і 52 особи від 23 до 35 років. І вже старші 35 років. Вони ще не реалізували своє право законно отримати квартиру.

Схожі статті