+380673870816 +380673870816

Рівненські плавці вибороли 16 золотих та 5 срібних медалей

У відкритому зимовому чемпіонаті Івано-Франківської області з плавання «Кубок Прикарпаття» взяли участь більше ста учасників з 20 областей України. Вікова категорія плавців коливалася від 25 до 85+ років. Рівненські спортсмени на змаганнях вибороли 16 золотих та 5 срібних медалей. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.

Олександр Савчук – старший тренер-викладач комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ВП «РАЕС» з міста Кузнецовськ, виборов відразу три золоті медалі на дистанціях в 100 метрів комплексним плаванням, 200 метрів вільним стилем та 200 метрів на спині. Іван Давидюк – керівник фізичного виховання Рівненського кооперативного економіко-правового коледжу виборов друге місце на дистанції в 50 метрів на спині, та перші місця в запливах на 100 та 200 метрів. Валерій Нестеренко – викладач фізичної культури Костопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату здобув 2 золоті нагороди у плаванні на дистанціях 50 і 100 метрів вільним стилем.

[[textbanner]]

Особливий успіх на змаганнях мали працівники Рівненської атомної електростанції. Олеся Осовська – виборола золото на 50 метрах батерфляєм та 100 і 200 метрів комплексного плавання. Євген Зайчик – виборов золоті медалі на дистанціях в 50 метрів вільним стилем та 50 і 200 метрів батерфляєм. Владислав Березюк – здобув срібло на дистанції в 50 метрів брасом та золото на 100 і 200 метрах. Мороз Анастасія – виборола три срібних нагороди на дистанціях в 50, 100 та 200 метрів вільним стилем. Середенко Вікторія – здобула золото на дистанції в 200 метрів вільним стилем.

- Основною метою проведення чемпіонату була популяризація плавання серед абсолютно різних вікових груп населення. Подібні змагання чудово сприяють поширенню ідей здорового способу життя, значно підвищують рівень майстерності плавців-ветеранів та допомагають відібрати кандидатів до збірної команди України в категорії «МАСТЕРС», - розповіли у комунальному закладі «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.