+380673870816 +380673870816

У стінах МЕГУ провели для студентів тренінг з працевлаштування (ВІДЕО)

Як успішно працевлаштуватися, найти роботу своєї мрії та гідно зарекомендувати себе роботодавцю? Про це та не тільки говорили у стінах МЕГУ під час тренінгу з працевлаштування. Участь у заході взяли представники центру зайнятості та студенти коледжу економіки і бізнесу. 

Визначитися з місцем працевлаштування, написати цікаве і дієве резюме та вдало зарекомендувати себе.  Поради з працевлаштування молоді дають представники центру зайнятості під час тренінгу в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті. 

Тетяна Шамрило, начальник відділу організації профорієнтації Рівненського обласного центру зайнятості:

- На що саме акцентувати увагу у пошуках роботи. Знати вимоги роботодавця – це необхідно. Тому ми проводимо навчання як скласти резюме. Тому що резюме – це самореклама. Воно допомагає представити позитивні сторони роботодавцю. 

Важливим елементом працевлаштування є також співбесіда. Молода людина повинна бути повністю ознайомлена із попитом та ситуацією на ринку праці. А ще бути готовою  до подальшого  навчання та підвищення кваліфікації.

Тетяна Шамрило, начальник відділу організації профорієнтації Рівненського обласного центру зайнятості:

- Раджу випускникам не зупинятися на тому, що вони навчилися. Не випадково говорять про те, що є безперервне навчання. Навчатися будемо на підприємствах і в центрах підвищення кваліфікації. Все це буде давати можливість людям бути мобільними і шукати ті варіанти, які дадуть можливість реалізуватися.

У МЕГУ розповідають, що для них дуже важливо не лише навчати, а й дбати про працевлаштування молоді, тому вони й організовують подібні тренінги. Результати яких відчутні. 

Костянтин Артюшок, декан економічного факультету МЕГУ:

- Безсумнівно, результати є необхідними.  Навички  написання резюме, ознайомлення з умовами праці є необхідними. Це все допомагає студентам та випускникам коледжів продовжити навчання в нашому університеті й шукати роботу, якщо вони захочуть це зробити самостійно.

Студенти коледжу економіки і бізнесу розповідають, що інформація від фахівців є досить цікавою та знадобиться їм у житті.

Іванна Прокопець, студентка РКЕБ:

- Я закінчую третій курс. В майбутньому будемо поступати, шукати роботу, тому для нас, як для фінансистів, потрібно знати, розпізнавати щось нове для себе.

Лише у минулому році близько 2 тисяч молодих людей звернулися до обласного центру зайнятості, з них майже половина отримала роботу.

Схожі статті