СБУ заочно повідомила про підозру російському найманцю, який катував та вбивав українських військових

СБУ заочно повідомила про підозру російському найманцю, який катував та вбивав українських військових

Служба безпеки України заочно повідомила про підозру російському найманцю, який катував та вбивав українських військових. Про це повідомив прес-центр СБ України.

Громадянин Росії Денис Іванович Кудрін (прізвисько «Хуліган») у квітні 2014 року приєднався до терористичної організації «ЛНР» та очолив незаконне збройне угруповання, що підпорядковувалося ГРУ міністерства оборони РФ.

За його наказом терористи неодноразово вели артилерійські обстріли населених пунктів Луганщини. Кудрін разом з іншими бойовиками брав участь у вбивствах та катуваннях військовослужбовців Збройних сил України і пограбуваннях мирного населення.

На початку 2015 року під час штурму Дебальцевого росіянин командував терористичним угрупованням «3-й мотострілецький батальйон 2-ї окремої мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу «ЛНР». За свої злочини був нагороджений фейковою відзнакою орденом «За Доблесть» II степени».

Кудрін закінчив Серпуховський військовий інститут ракетних військ, військову службу проходив у групі бойового управління дивізіону бойового забезпечення в Іркутську. Документування злочинної діяльності росіянина зроблено в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи) Кримінального кодексу України. Зловмиснику заочно повідомлено про підозру. За місцем його реєстрації, відповідно до правил міжнародного судочинства, направлено офіційні документи.

Переглядів: 861
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту