На Тернопільщині шахрай-залицяльник видурив у родичів коханої майже 40 тисяч гривень

На Тернопільщині шахрай-залицяльник видурив у родичів коханої  майже 40 тисяч гривень

До яких тільки шахрайських афер не вдавався 25-річний Чортківчанин. За плечима молодого чоловіка вже є судимість і в суді на даний час слухається кримінальне провадження за вчинення ним шахрайських дій. Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції в Тернопільській області.

До правоохоронців із заявами звернулися двоє жителів села Колиндяни. Обоє стали жертвами 25-річного чортківчанина. Зі слів потерпілих, молодик став залицятися до їхньої родички. Представився підприємцем, розказував, що має спільний бізнес з британськими партнерами  і запропонував працевлаштування. Родичі повелися на обіцянки молодика. Почали збирати й передавати йому кошти начебто на виготовлення документів, відкриття візи. 

Загалом від 30-річного чоловіка, якого обіцяв працевлаштувати водієм-міжнародником, пройдисвіт отримав понад вісімнадцять з половиною тисяч гривень, у ще однієї жертви -21-річної жительки Колиндян - виманив майже дев’ятнадцять тисяч гривень. Час минав, родичі дівчини стали випитувати майбутнього зятя, коли ж збирати речі для поїздки до Великобританії, тоді залицяльника мов вітром здуло. Вже від правоохоронців потерпілі дізналися з ким насправді мали справу.

Щодо підозрюваного відкрито кримінальне провадження. Його дії кваліфіковано частиною другою статті 190 ККУ. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.  

Переглядів: 719
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту