У зоні проведення АТО затримано 5 транспортних засобів з продуктами харчування та трикотажними виробами

У зоні проведення АТО затримано 5 транспортних засобів з продуктами харчування та трикотажними виробами

Вздовж лінії розмежування співробітники Держприкордонслужби у взаємодії з іншими правоохоронними органами продовжують здійснювати заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Про це повідомив прес-центр Державної прикордонної служби.

Транспортний засіб з вантажем м’ясопродуктів вагою майже 2,4 тонни прикордонники Краматорського загону затримали на блокпосту «Солодке». Водій прямував на неконтрольовану територію без відповідних документів на вантаж. Автівку з товарами вартістю понад 130 тисяч гривень передали представникам зведеної мобільної групи для прийняття правового рішення.

 

Ще два автомобілі з вантажем продуктів харчування та трикотажними виробами, які теж прямували на непідконтрольну територію, прикордонники затримали на блокпосту «Вехньоторецьке». Транспортні засоби з вантажем  вилучили.

Також прикордонники спільно з представниками фіскальної служби зупинили у контрольному пункті «Новотроїцьке» два автомобілі з вантажем одягу. Товар вартістю понад 50 тисяч гривень водії намагались переправити до підконтрольної бойовикам території.

Переглядів: 1085
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту