Жителів Рівненщини закликають долучитися до наймасштабнішої екологічної акції України

Жителів Рівненщини закликають долучитися до наймасштабнішої екологічної акції України

Рівненщина приєднається до всеукраїнської акції з прибирання зелених зон та благоустрою території. Про це повідомили під час засідання круглого столу організатори акції – ГО «Let’sdoit, Ukraine». Активісти закликають жителів області долучитися 23 квітня 2016 року до всієї України та зробити рідні населені пункти чистішими. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної ради.

Цьогоріч всеукраїнська акція відбудеться вже вп’яте, розповідають організатори. У 2015 році у ній брали участь майже чотири з половиною тисячі жителів області у чотирьох районах. Однак нині, кажуть активісти, навіть невеликі хутори зголосилися підтримати таку ініціативу. Водночас, організатори розповідають, що сміття не просто вивозять на звалища, а намагаються відсортувати його та відправити на переробку. Так, минулого року переробили понад третину зібраного непотребу.

 

Планує долучитися до акції й виконавчий апарат Рівненської обласної ради, повідомив присутній на засіданні круглого столу заступник голови облради Олексій Бучинський. За його словами, працівники апарату щороку напередодні Великодня беруть участь у прибиранні зелених зон. Окрім того, він подякував організаторам за проявлену ініціативу та запевнив, що активісти можуть розраховувати на підтримку від обласної ради.

Окрім прибирання, Громадська організація «Let’sdoit, Ukraine» планує проводити конкурси з художньої самодіяльності, образотворчого та прикладного мистецтва на екологічні тематики, а також ярмарки продукції виготовленої з вторинної сировини та виставки технологій енергозбереження.

Переглядів: 1307
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту